Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie poznać dziewczynę na żywo? Jestem już trak sfrustrowany #tinder, że nie chce mieć nic wspólnego z żadnymi aplikacjami randkowymi. Jestem przed 30 lvl, pracuje zdalnie, duże miasto. Normalny fajny chłopak. Poznam w wieku 16-23 (nie chce starszych z przyczyn marudzenia, narzekania i wyglądu).

#podrywajzwykopem #zwiazki #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61542225d9339d000a112dba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 62
@kompek: No tak bo dwa razy starszy facet z dziewczyną wieku gimnazjalnym to faktycznie normalne.
Świadczy to o jakiejś niedojrzałości, przecież w tym wieku raczej się myśli o przyszłości, za to w wieku 16lat nienawidzisz rodziców bo każą chodzić do szkoły.

@podrywacz1: Nie czuję się zagrożona, bo nie jestem zainteresowana 30letoletnim creepem, więc mi to nie psuje rynku. To te nastolatki powinny się czuć zagrożone skoro on się nastawia na
@MallaCzarna: Ok, 16-ka to jest już przesada, tu się zgadzamy i raczej OP nie znalazłby zbyt prędko jakiejś chętnej na relację. Niemniej, jeżeli mu się podobają takie młode to kim jesteś Ty albo ja, żeby mu tego zabraniać? Każdy ma jakieś własne "fetysze" czy upodobania i to co robisz to kinkshaming czy jak to się tam zwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
MetalowyNarrator: @konopiapolska: Tak. Co ci do moich preferencji? nawet 15 by było okej jakby się spoko gadało.

@Opportunist: Co ci przeszkadza związek 16 z 30? Jesteś aż tak konserwatywny? Przecież nie zależy mi na seksie tylko na relaci.


AnonimoweMirkoWyznania: 20-23 to rozumiem, ale czy ty gościu spotkales kiedykolwiek na żywo 15-latke, czy jedyne czym się karmisz to fantazje wykopkow o nastolatkach nimfetkach dajacych za pieniądze i pchajacych sie starym dziadom