Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie poznać dziewczynę na żywo? Jestem już trak sfrustrowany #tinder, że nie chce mieć nic wspólnego z żadnymi aplikacjami randkowymi. Jestem przed 30 lvl, pracuje zdalnie, duże miasto. Normalny fajny chłopak. Poznam w wieku 16-23 (nie chce starszych z przyczyn marudzenia, narzekania i wyglądu).

#podrywajzwykopem #zwiazki #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61542225d9339d000a112dba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 62
  • Odpowiedz
@Opportunist: a tam dziewczynki, co ty #!$%@?, to wyuzdane latawice. Kobity szybciej dojrzewaja i do tego chca ustawionego zyciowo chada a nie dzieciaczka w swoim wieku. Wiec szukanie lochy w tym przedziale wiekowym jest jak najbardziej uzasadnione
  • Odpowiedz
@Opportunist: o twojej mamusi ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak serio to jest statystycznie,spolecznie, i psychologicznie udowdonione ze mlode lochy chca starszego doswiadczonego z pienionszkami a 30 lat to idealny wiek dla takich malolat, zalezy tylko od wygladu OPa czy jest zadbany czy juz wylysial caly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FPmaster: No tak jest, ale nie jest to dla nich dobre. Na różnych etapach w życiu potrzebujesz osób w swoim wieku aby prawidłowo się rozwijać emocjonalnie i psychicznie. Ani udawanie zbyt wcześnie dorosłego ani bycie dorosłym a otaczanie się o wiele młodszymi osobami (mam tu na myśli bliższe relacje) nie jest dla ciebie rozwojowe.
  • Odpowiedz