Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vytah: Aha. No powiem tak, zeby nie bylo ze jakis rasizm, ja tam bym za cholere po np. Azji nie chcial jezdzic samochodem. Ze wzgledu na roznice kulturowo-stylowe. Tego samego spodziewam sie w druga strone w tym przypadku. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_Cartmanez: kiedyś pracowałem w na magazynie w UK i tak mi się przypomniało
Na widlaku tam mieliśmy więcej

LGV C+E (ADR) Drivers required
Location: Huddersfield, West Yorkshire
Salary: £10.50/hr overnight sustenance and expenses paid
Job Type: Full Time, Permanent
Description: We are currently looking for drivers to join our busy distribution fleet based in Huddersfield, we run a number of 44 tonne articulated vehicles from our warehouse delivering to customers around
@Mr_Cartmanez: procves produkcji czyli wiadomo, robol w fabryce. Tłumacz na szkoleniach, czyli byłeś akurat tym który kojarzył najwięcej z całej bandy polaczków którzy nie umieli nic a nic :) Typowe. Mieszkam tutaj od nastu lat i bardzo dobrze wiem jak to wygląda. ;) Tak jak mówiłem, jednemu sie nie spodoba, dla innego będzie to raj. Oczywiscie nie ma miejsc idealnych ale żeby np między Polską a UK wybrać Polske to trzeba
@Frygus96: tak jak mówisz jednemu się spodoba innemu nie, mi akurat tam życie się nie podobało, ale nic mi do tego jeśli Tobie się dobrze żyje to spoko, ale nie potrzebnie wychodzisz z założenia że wiesz cokolwiek, nigdy nie pracowałem przez agencję, pracę miałem dobrą i na ten aspekt wcale nie narzekam, ale po powrocie do Polski wiedzie mi się po prostu lepiej. Jeżeli ktoś coś potrafi i ma poukładane w