Wpis z mikrobloga

@Corum sam bym nie jechał ale brać 3 znajomych mechaników w podróż do gdańska bez podstawowych informacji tez mija sie z celem.Chciałem wiedzieć jakieś podstawowe rzeczy oco zapytać właściciela sam fakt tak wysokiego NM jest podejrzany czy nie rozwali skrzyni po paru tys km nie jestem mechanikiem może źle mowie dlatego zadałem pytanie
@KeepCalmBR0 dołożone zderzaki, wydech, zegary, trochę kiepsko spasowany, a w silniku i skrzyni dużo modyfikacji. Wszystkie modyfikacje, które kupujesz na gotowo są średnio pewne, niewiadomo jak i za ile ktoś to zrobił, co sobie odpuścił, co kupił taniej, jeśli są na auto solidne papiery, to może i warta uwagi, ale dużo jest argumentów za tym, że to może okazać się śliski temat. Jeśli zależy Ci na tak pomodzonym aucie, to wydaje mi
@ryzykantos @PanKracy582 @Popularny_mis a strony typu autotesto , motocontroler były by w stanie określić faktyczny stan auta czy takie strony omijac ? znalazłem przypadkiem info o tych stronach nigdy z tego nie korzystałem a tak jak mowilem jechanie tam bedzie kosztowo wychodziło tyle samo co taki raport od nich


@KeepCalmBR0
Wracamy do modyfikacji, takie firmy nie powiedzą Ci tego czy to jest dobrze zrobione. Jedyne co im wyjdzie to być może sprawdzenie
@KeepCalmBR0: Wszedłem z ciekawości i mnie ścieło. 45 k za takiego ulepa xD. ostatnio swoje Infiniti q50 za 15 k więcej sprzedałem. 2014 rok i połowa tego przebiegu. Wygoda auta nieporównywalna.