Wpis z mikrobloga

@Wuja66: Nie to żebym oceniał po gębach, ale patola straszy mocno z tego zdjęcia. Jedyna nadzieja w tym, że jak będą w swoim gronie organizować imprezy z alko i bronią to sami się zajebią i będzie po problemie, zwłaszcza, że obsługę broni ogarniają gorzej niż kodeks wykroczeń.
  • Odpowiedz
@Wuja66: Miałem znajomego policjanta. Opowiedział mi kiedyś, że im komendant każe broń służbową w szafkach zamykać jak się na imprezę wybierają, bo by się powystrzelali jak kaczki. Nie wiem czy nie robił mnie w #!$%@?, nie znam się na tym kto może klamke ze sobą nosić, a kto nie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zapewne śmiali się, że jest rudy i zabierali kanapki w szkole dlatego wybrał drogę stróża prawa


@drivent: dzieciak w szkole będzie mówił, że ojciec jest księdzem pedofilem bo mniejszy wstyd
  • Odpowiedz
@Wuja66: Chyba wspólne dla każdego szanującego się polaka jest to że ma złe wspomnienia związane z kontaktem z policją, nie znam osoby która by miała dobre zdanie o tych platfusach i sam doświadczyłem tego jak zachowuje się zakompleksiony nieudacznik o gładkiej jak pupa niemowlęcia korze mózgowej który dostał do ręki metaforycznego fallusa i poczuł moc.
  • Odpowiedz