Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do #rozowepaski
Co macie na myśli mówiąc "Mężczyzna niech prosi o pomoc" jak na picrelu? Pytam serio, bo ja raz jak poprosiłem koleżankę, żeby poszła ze mną do galerii handlowej, żeby mi pomóc w doborze ubrań, żeby lepiej wyglądać i znaleźć sobie dziewczynę to najpierw mnie zbywała, a potem rozgadała naszym wspólnym koleżankom, że ją o to poprosiłem, bo to takie śmieszne że dorosły facet chce zadbać o siebie i znaleźc sobie towarzyszkę życia...
Trochę mi smutno gdy ta osoba plusuje ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/60557435/odpowiedz-na-zalosna-kampanie-h-amp-m-depresja-nie/

Więc pytam raz jeszcze, w czym jesteście skłonne pomóc swoim kolegom? Czy tylko plusujecie te wpisy, bo czujecie się wtedy dobrze, a tak naprawdę każdego słabego radzącego sobie faceta macie głęboko w D?
Bo wiecie, ja wiele razy pomagałem zarówno kolegom jak i koleżankom choćby w takich sprawach jak naprawa telefonu czy telewizora. Szkoda tylko, ze gdy ja czegoś potrzebuję to kobiety nie poczuwają się do pomocy, a wręcz wyśmiewają mnie za to, że uwaga chciałem zwiększyć swoją atrakcyjność.
Facet który sobie nie radzi dla kobiety nie jest nawet człowiekiem.

#depresja #gorzkiezale #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149d5befc6ad0000a56e53c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam pytanie do #rozowepaski
Co mac...

źródło: comment_1632293481XtlPhWf2IwNSEyq7Ey65Pt.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli oceniasz wszystkie kobiety i ich empatię na podstawie jednej koleżanki? XD Kobiety, z moich doświadczeń, są często dużo bardziej empatyczne niż większosc mężczyzn. To faceci gnoją innych facetów, wprowadzają nieprzychylne im prawa, jak to dotyczace wieku emerytalnego, wyzywają od pedałów każdego, kto śmiał się ładnie ubrać, wspierają przymusową służbę wojskową, mówią, że faceci nie płaczą, bo jak płaczesz, jesteś #!$%@?ą. Każda płeć może być przemocowa i w każdej płci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: bo owszem masz, możesz prosić o pomoc ale nigdzie nie jest napisane że kobiety xD
Możesz prosić o pomoc np. psychologa ale niech cię ręką boska broni żeby komukolwiek o tym mówić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: uważam, że takie akcje to w dużej mierze tzw. virtue signaling i z prawdziwą chęcią pomocy/zrozumieniem/litością nie mają wiele wspólnego. Po prostu nie wierzę w to, że p0lka, bardziej lub mniej świadomie, nie czuje niechęci do faceta słabego, z kłopotami, niezaradnego.

Jest to też robienie polityki przez lewicę, której agendą jest ogólna walka z "patriarchatem" i "toksyczną męskością", pod którą podpina się takie właśnie wzorce i stereotypy dotyczące mężczyzn, czym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak samo jak baby oburzają się, gdy klasowe głupie-sebki znęcają się nad jakimiś okularnikami czy przegrywami. Po latach mówią, że one były takie dobre i broniły. A prawda jest taka, że te grzeczne, klasowe kujonki zamiast się wstawić za słabymi, gnębionymi przegrywami, żeby dali im spokój, to one się śmiały, nagrywały i podpuszczały sebiksów, żeby jeszcze trochę się poznęcali nad słabiakami, bo to takie śmieszne xD.

Serio, jak sobie przypomne
  • Odpowiedz