Wpis z mikrobloga

Jak wyszła na wierzch afera pieluchowa to oczywiście nie powiedziała na skrótach o co chodzi, przy czym jakby olgerdano mnie od k*rew wyzywał, to też bym tak zrobił, ale bez wspominki o czym była ta afera, to podpadła już u społeczności w lateksiarstwo. Obecnie nie wrzuca nic nowego na kanał, bo pewnie tak jak sum wąsaty musi odpocząć od tego wszystkiego w jakiś sposób. Ciekawe, czy odpowie się za którąś ze stron czy bedzie siedzieć dalej na płocie okrakiem.
#kononowicz #patostreamy
Desire22 - Jak wyszła na wierzch afera pieluchowa to oczywiście nie powiedziała na sk...

źródło: Spasiona

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
przy czym jakby olgerdano mnie od k*rew wyzywał, to też bym tak zrobił, ale bez wspominki o czym była ta afera, to podpadła już u społeczności w lateksiarstwo


@Desire22: ale nie róbmy fikołków - ona jest kanałem commentery knura czy olo? betty ewidentnie przemilcza niewygodne dla srawka problemy
  • Odpowiedz
  • 0
ale nie róbmy fikołków - ona jest kanałem commentery knura czy olo? betty ewidentnie przemilcza niewygodne dla srawka problemy


@NicolasLatifi: @DonTadeo:

Ona robi to co kiedyś Obszar Badawczy Żądła Majora - dla kasy z hetoa pomija tematy przez które mogłaby utracić kanał.


Wiadomo, zdrowe podejście, bo po co sie babrać w gównie, ale dochodzi później do takich absurdalnych sytuacji, cytując jednego użytkownika:

Pampers 10kg? Ni #!$%@?

Spleśniałe cytryny, to jest
  • Odpowiedz
@Desire22: ludzie takiej dawki brzydactwa jak w ciągu ostatnich 20h jeszcze na wykopie nie widziałem. Rano fotki matyjoli, potem siewierska, jakaś ilonka ruda , teraz ta knurzyca. Chcecie żebym się wymeldował ?
Jeden jedyny wykopek chociaż Angelinę wrzucił - brawo dla Ciebie, BRAWO.
  • Odpowiedz
@Desire22: Z Beatą B. to jest zagmatwana sprawa. W czasie puczu antylateksowego nagrania Knyszona i Olo były u niej w skrócie a majora suchegofana nie, także u Beti dowiedziałeś się o puczu a u fana nie. Był krótki film z karmienia kaczek z ekspoze o wolnej szkolnej. No a potem jak zaczęła robić commentary z twarzą i rozpoczęła się kasa z donejtów i komentarze od spermiarzy, jak zaczęła robić muzykę z
  • Odpowiedz