Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: Zapraszamy do nazwa.pl - migrację wykonamy bezpłatnie, w dogodnym dla Ciebie terminie. Zamów usługę na okres testowy 30 dni, skontaktuj się z nami - przeniesiemy Twoją stronę i jak będziesz zadowolony, to zostawisz sobie serwer.

https://www.nazwa.pl/hosting/

ps. jakbyś miał dodatkowe pytania, daj znać przez priv lub zapraszamy do kontaktu z naszą całodobową infolinią 22 454 48 10, a gdy preferujesz kontakt mailowy - kontakt@nazwa.pl.
dzisiejsza awaria spowodowana jest przez ATMAN'a. Ten atman wydawał mi sie powazna serwerownia a wychodzi na to ze ktos tu robi januszerke bo zawsze gdy mydevil nie dziala to mowia ze to wina atmana.

Błedów 5xx nie zglaszalem, nie mialem czasu przegladac logow.

wina serwerowni, inny hostingodawca też mi padł co w atmanie jest


@Wychwalany: @lolen: pewnie wszystko stroi na jednej maszynie, zrobcie HA u dwoch dostawcach i jak padnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open-alpha: a czy ja powiedziałem że mi padła jakaś kluczową usługa albo że nie mam redundancji? myślę że wszystko stoi na raspberry, bo w końcu na to mam "pieniazki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szuwarek-mini: mi po wielu próbach udało się dowiedzieć, że niektóre błędy 502 są "spowodowane restartem php". Czyli wszystko spoko. ¯\_(ツ)_/¯

Prawie miesiąc temu im zgłosiłem, że ich własny anty-spam traktuje jako spam ich e-maile z backup0.admin.net.pl. Do dzsiaj zgłoszenie wisi.

Szkoda się łudzić.