Wpis z mikrobloga

Jak wyglądają wrześniowe weekendy w Zakopanem? Myślę nad wyjazdem środa-niedziela i w niedziele z rana uciekać. Nocleg przedmieścia Zakopanego i pewnie główne szlaki Morskie, Kościeliska, Gubałówka.

Czy może być dość tłumnie?
Wycieczka 2 + 2 małych dzieci. W górach dawno nie byłem i chyba wolę na początek większe miasto bo plan z wózkiem robić szlaki (dzieci 3 i 1 lat).

W ogóle teraz możliwy wjazd na Słowację?
#tatry
#zakopane
#gory
  • 10
@rydzo: noo ogólnie to wymieniłeś najpopularniejsze miejsca więc sam sobie odpowiedź ;). Ale teraz jest taki czas,że raczej tłumów być nie powinno. Też się wybieram w przyszły weekend i jestem ciekaw. Najbardziej obawiam się warunków na szlakach ale nie mówię tu k gubalowce czy morskim oku. Myślę,że będziecie zadowoleni zwłaszcza,że jedziecie w środku tygodnia. Co do Słowacji to nie wiem.
@Ziemniak43212: dużego chodzenia po szlakach nie zrobimy bo dzieci dość małe i w przyczepce rowerowej używanej jako wózek nie posiedzą za długo.
Więc na szlakach nie obawiam się jakiegoś tłoku bo nie planuję stać pod Giewontem.

No mam nadzieję, że najazdu wielkiego nie będzie. Coś jak majówka albo wakacje.
@metalfacee: no ja pewnie będę nocował blisko sanktuarium na krzeptówkach więc blisko na gronik i Kiry z tym,że czerwone wierchy już przeszedłem, dolinę Kościeliska też, sarnia skałę, wodospad siklawice. Zastanawiam się gdzie w zachodnich pójść żeby było ciekawie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rydzo: w tym tygodniu sporo ludzi w Tatrach. Rano codziennie kolejki w Kuźnicach, szlak do Murowańca pełny turystów, Kasprowy zawalony, na Giewoncie o dziwo dość pusto. Przedwczoraj na Kościelcu spory ruch, widać że ludzie szli na orla. Generalnie jak na wrzesien to dużo ludzi. Od jutra ochłodzenie więc pewnie zrobi się luźniej.