Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Morf: w PZU też to doceniam. Wczoraj żona przeziębiona, o 7 rano klik w aplikacji, wizyta u lekarza rodzinnego umówiona na 15 i cyk, z głowy. A nie jakieś kolejki, by łaskawie lekarz przyjął xD
  • Odpowiedz
w PZU też to doceniam. Wczoraj żona przeziębiona, o 7 rano klik w aplikacji, wizyta u lekarza rodzinnego umówiona na 15 i cyk, z głowy. A nie jakieś kolejki, by łaskawie lekarz przyjął xD


@RafikS: nie wolno tak pisać, na Wykopie jak piszesz że prywatna służba zdrowia jest super to zaraz setki komentarzy że co niby zrobisz jak dostaniesz raka dupy albo cukrzycę trzeba leczyć (°°
  • Odpowiedz
@nothanks ja ostatnio zadzwoniłem do jakiegoś lekarza online wpisz sobie w google i L4 od ręki dostałem choć sam w to nie wierzyłem. Po zgłoszeniu 5 min minęło i oddzwoniła lekarka. Terzeba zapłacić ale warto
  • Odpowiedz
@nothanks ja we wsi ponad 5k ludzi dzwoniąc do przychodni we wtorek rano dostałem najwczesniejszy termin wizyty na dzisiaj 16:15. Najlepsze to, że wczoraj po południu odwołałem wizytę bo zdążyłem już wyzdrowieć.
  • Odpowiedz
@alvaroZcamaro: chcesz merytoryki spójrz na moje poprzednie wpisy tutaj, twoje anegdotyczne przykłady nic nie wnoszą i dyskusja nad nimi nie na sensu bez szerszego kontekstu
  • Odpowiedz
@nothanks: w mojej przychodni też zawsze kolejka z rana, bo dodzwonić się do nich nie można, ale mam taki myk, że późnym południem przyjmują pacjentów pracujących (takich, którzy nie mogli przyjść do lekarza rano z powodu pracy) - trzeba tylko przyjść wyspowiadać się w recepcji, że bardzo pilny przypadek, że ojoj, jak boli, i że ma się gorączkę i w ogóle jedną nogą w grobie, to recepcjonistka wtedy łaskawie zapisuje :)
  • Odpowiedz
czy właśnie kiepskie kontrakty z NFZ tylko po to żeby ludzie w miastach nieprzychylnych jedynej słusznej partii mieli gorzej. Dlatego może się okazać że wioska na prowincji ma dużo lepiej niż duże miasto.


xDDDDDDDDD Właśnie tacy jak ty przekonują mnie, że alternatywą dla pis jest co najmniej taka sama bieda intelektualna. Warto mieć podstawowe pojęcie na temat, o którym decydujesz się pisać. Niestety, o finansowaniu przez NFZ nie wiesz nic. Dobrze mieć
  • Odpowiedz
@bruuh:

by to dobrze wybrzmiało: NFZ nie różnicuje wycen zabiegów ze względu na miejsce ich wykonania. W związku z tym, wbrew temu co insynuujesz, to nie wstrętne pisiory robią kolejki w przychodniach pacjentów, których nie lubią. Zrozumiałeś czy jeszcze prościej trzeba?
  • Odpowiedz
@bruuh Piszesz że wszystko zależy od miasta i kto tam rządzi a to nieprawda bo w jednym mieście potrafią być całkowicie różnie zarządzane przychodnie i sam się o tym przekonałem przepisując sie. Jedna to postkomunistyczny relikt gdzie nie szanuje się pacjentów a druga nowoczesna z miłą atmosferą i dobrą organizacją więc zakładam że w dużej mierze chodzi o to kto zarządza danym obiektem.
  • Odpowiedz
@nothanks: no tak, ale LGPTQ chociaz nie ma i na babelki daja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nigdy nie wroce do tego panstwa z kartonu i dykty, w tym tygodniu bylem 2 razy z corka u lekarza, rano zadzwonilem i po kilku godz mialem wizyte
w #belgia lekarze sa platni, lekarz domowy kosztuje 27 euro, pediatra 42.
Ale moje ubezpieczenie daje mi odpowiednio : 26,05 euro oraz 38
  • Odpowiedz