Wpis z mikrobloga

@Xoltron: są otwarte stoły, ludzie często wołąją na global czacie że szukają ludzi do swoich gier. Jeśli chcesz do jakiejś konkretnej gry to prawdopodobnie musisz sam założyć stół i tak samo wołać. Planszówek dostępnych jest masa, jeśli nie ma w "podstawce" to na 99% będzie w dodatkach stworzonych przez ludzi
@RunDittoMoon: czyli ogólnie warto? Rozumiem że nic nie jest zazwyczaj oskryptowane jak np na bga i trzeba świetnie znać zasady bo komputer nam niczego nie pokaże w stylu tego nie możesz itd. dodatkowo wszystkie punkty trzeba liczyć samemu?
@Xoltron: hmm, nie jestem pewien jak w innych grach niz neuro, ale z tego co wiem to przynajmniej część z nich jest bardzo dobrze oskryptowana. Zależy od moda/gry który ściągniesz.

Jak się przyczaić na promce to chodzi po 35 pln, i za tę cenę uważam że warto, przy 70 miałem wątpliwości
@lizakoo: No właśnie to jest ten problem z mojej ekipy chyba nikt nie gra na tabletopie a jak gra nie jest oskryptowana w pełni to ciężko się gra z randomami, np. na BGA nie ma znaczenia w sumie z kim się gra.
@Xoltron ja probowalem i nie umiem tam grac. Jak masz jakies ulubione tytuly, a czas lub miejsce zamieszkania nie pozwala na gre na zywo, to moze pomoc, ale jednak co siedzenie przy stole to siedzenie przy stole. Jak juz grac na kompie to wole w gry komputerowe