Wpis z mikrobloga

#paczkomaty #inpost stają się jakimś żartem. Paczkomat docelowy przepełniony, więc wrzucili paczkę do jakiegoś losowego, w którym będzie leżeć jeszcze jutro, a pojutrze włożą ją tam, gdzie trzeba. Nieważne, że 11 innych paczkomatów (plus ten jeden docelowy) jest bliżej mojego adresu niż ten, do którego włożyli paczkę.
Korzystałem z Inpostu, żeby nie korzystać z #pocztapolska, ale następnym razem po prostu dopłacę te kilka złotych do kuriera ¯\_(ツ)_/¯
  • 21
@THE_FIV u mnie też przez długi czas było super, ale ostatnio zaczęło to iść w złym kierunku i teraz już mi się cierpliwość skończyła.
@oddities: Z kurierami jeszcze nie miałem problemów, podobnie jak z paczkomatami do niedawna. Problem z kurierem miałem tylko raz - i był to... Inpost. Wrzucił awizo, paczkę musiałem odebrać w punkcie, którego właściciel przyznał, że kurier rozwozi tylko awiza. Tak, byłem cały czas w domu i dostałem
@Falco_Peregrinus: Wtorek jest - największy #!$%@? dla kurierów, zwłaszcza paczkomatowców. Normalnie jak paczkomat jest zapełniony to paczka leci do następnego najbliższego paczkomatu. Ale w taki wtorek jak kurier ma +/- 1k paczek na busie to kilkanaście z nich ma prawo się zapodziać gdzieś na pacę i znalazł Twoją jak już #!$%@?ł 11 paczkomatów wcześniej :D Żeby się nie wracać to umieścił ją w tym paczkomacie przy którym ją znalazł. Jeśli to
@Techn9cian: no faktycznie, zapamiętam na przyszłość, może w inne dni będzie lepiej.
Dalej niż 2 km nie było więc jak najbardziej było legitnie, ale marne to pocieszenie, bo do tymczasowego paczkomatu musiałem sobie zrobić dodatkową wycieczkę i wyszło ostatecznie drożej, niż kurierem pod drzwi. Czasowo też, bo do odbioru było wieczorem, a kurier zazwyczaj dzwoni przed południem. Więc wybór dostawy do paczkomatu był w tym przypadku daleki od optymalnego.
@Falco_Peregrinus: Ciesz się, że przynajmniej włożyli do paczkomatu. Moja przesyłka wylądowała 2,5 km dalej w punkcie lotto czynnym do 18. Którędy by nie jechać to po drodze są 2-3 inne paczkomaty, a w promieniu tych 2,5 km prawie ze 30 innych. Mogli by nawet włożyć 5 km dalej, byle do paczkomatu. Jak bym wiedział, że tak będzie, to zamówiłbym kurierem do jakiejś Żabki i odebrał przed 23 jak człowiek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Falco_Peregrinus: żalisz się jakby ci ta przesyłka zaginęła , nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki #!$%@? mają kurierzy inpostu, sytuacja nie fajna ale no bez przesady, korona ci z głowy nie spadła, co innego jakby dał do punktu który się szybko zamyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Falco_Peregrinus: No teraz to się zesraleś XD lepiej nie zamawiaj do paczkomatu niczego przed świętami bo jak ci walną przesyłkę do oddalonego 5km paczkomatu z racji totalnego przepełnienia wszystkich w pobliżu to się zapłaczesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanPrezes_PL: a skąd wiesz czy np. nie pracuję w domu, albo czy paczki nie może odebrać ktoś z domowników? Dlaczego przypuszczasz, że mój czas jest bezwartościowy, albo że jest mi po drodze do każdego innego paczkomatu niż ten, do którego zamówiłem paczkę? Pochopne i nietrafne wnioski wyciągasz.
Pozwól, że sam ocenię co będzie dla mnie lepsze. A moja opinia jest moja, wynika z mojego doświadczenia i zgadnij jak bardzo obchodzi mnie