Wpis z mikrobloga

@MrSilesia: Po pierwsze, nie masz włączonej opcji wysyłania PW. Po drugie, jak napisałem @PCplayer – mogę wysłać sam wstęp, jeśli nie chcesz poczekać tych kilku dni na całość, jednak w zamian prosiłbym o konstruktywny feedback odnośnie klarowności i długości wstępu. Pzdr.
@texas-holdem
Serdeczne dzięki za propozycję, ale nie czuję się w kompetencji do takiego zadania.

Obawiam się, że nie będę w stanie konstruktywnie ocenić tekstu. Brak umiejętności redaktorskich a takie tematy mnie wkręcają i mogę być bezkrytycznym wobec artykułu.

Czekam zatem cierpliwie :-)

Wszystkiego dobrego.
@Replica: Artykuł jest napisany od około dwóch miesięcy ale sporo się dzieje (w tym dzieją się rzeczy, które gdyby artykuł ukazał się dwa miesiące temu, brzmiałby dziś nieco nieaktualnie, ponieważ tematem przewodnim jest w nim Starship) i czas ten jest bardzo efektywnie wykorzystywany na tworzenie lepszych niż pierwotnie planowane ilustracji. Nawet bym tu jakieś wrzucił ale bez tekstu umyka ich kontekst. Natomiast pracujemy (niektórzy Wykopowicze pomagają w doprawdy niemożliwym do przecenienia