Wpis z mikrobloga

Bezdzietny, #programista15k, postanowiłem wyjechać na wakacje do spa. Nie za czyjeś pieniądze, tylko za swoje własne, z resztą za tydzień w spa zapłaciłem mniej niż przelewam do US w miesiącu xD
Na szczęście wybrałem wrzesień na czas wypoczynku, bo to co by było w lipcu lub sierpniu to miałem próbkę dzisiaj.
TLDR: ludzie ze wsi wyjechały na weekend, a wiadomo że człowiek z wsi wyjedzie a wieś z człowieka nie.

Powiem tak, wchodzę dziś na basen i od razu zauważyłem sporo więcej ludzi niż zazwyczaj, ale spoko idę dalej.
Zaczynam pływać, a jakieś ziomeczki w wieku 30-45 lat zajęli dwa baseny i grają między sobą w siatkówkę drąc ryja przy każdym zdobytym punkcie jak zwierzę xD
Karynki na obrzeżach basenów siedzą z dziećmi.
Ale mówię nie poddam się represjom, to basen a nie aquapark czy boisko do siatkówki i pływam dalej.
Przy którymś basenie za plecami słyszę przeraźliwy krzyk.
Mówię coś grubego się stało, ale płynę dalej, nie odwracam się.
Nagle jakaś kobieta zaczęła krzyczeć jak wściekła na jednego typa który grał w siatkowę, bo brajanek dostał w łeb z piłki, i okulary mu spadły do wody i teraz ma je wyłowić. W tym momencie się odwróciłem. Typ widać że ledwo co równowagę trzyma ale idzie.
Podchodzi tam, i zatrzymał się przed nimi i powiedział 'o #!$%@?'.
Okazało się że zdepnął okulary Brajankowi xDD
Podarli się na siebie chwilę i wyszli załatwić sprawę chyba.
Jeszcze dziś było mi żal z tąd wyjeżdżać, tak dzisiaj cieszę się że na weekend mnie tu nie będzie.
Po co wsiury pchają się do takich spa ?
Przecież te zwierzęta nawet nie wiedzą jak się zachować u nich na miejskiej pływalni.
Jutro pewnie pójdą na stołówkę - to dopiero będzie się działo, na szczęście mnie tutaj już nie będzie.
#patologiazewsi
#wakacje
#500plus
#spa
  • 23