Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #pieluszkowezapaleniemozgu

Zaraz #!$%@?, #!$%@? juz wysiadam psychicznie. No moja zone #!$%@?. Spodziewamy sie 1 dziecka a tyle pieniedzy wydane ze bys auto kupił.

1. Kupujemy wózek, gdzie #!$%@? wózek za 3 tysiace, to jakies #!$%@? gowno, junama za 5 tysiecy bo to prima sort, dziecko sie nie bedzie telepalo jak #!$%@?. #!$%@? ze matka mnie wozila w wozku po 2 bratach, ktory kupila w niemczech i mial z 20 lat i wyroslem na normalnego czlowieka.
2. Łożeczko dla dziecka, taki #!$%@? niemoze byc z ikei za 500 zl tylko za #!$%@? 2 tysiace. Ja #!$%@? mebel po 2 latach do #!$%@? za 2 tysiace..
3. Materac no oczywiscie ze niemoze byc standardowy materac bo dziecko se #!$%@? kregoslup, musi miec materac za tyle co prawie materac na moje lozko a jest z 5 razy mniejszy
4. Pasuje kupic komode na #!$%@? dla dziecka, #!$%@? kupmy malma z ikei za 500 zl bo i tak za rok przeprowadzamy sie do domu - taki #!$%@? musi byc super vintage komoda zeby sie komponowala ze wszystkim w bloku ale w domy juz bedzie inna...
5. Jestesmy w ikei kupujemy jakies przescieradla i posciele to taki #!$%@? nie mozna wziac szarych, bialych tylko trzeba wziac takie psrokate w kotki ktore sa 5 razy drozsze, bo niemowle widzi roznice jakie ma przescierdalo, #!$%@? najlepsze jest to ze stwierdzila ze kupi takie same przescierdala dla nas i dla dziecka i bedziemy miec takie same wzory.
6. Przewijak.. wszyscy moi znajomi przewijali dzieci na lozku, sofie, desce do prasowania ale nie, moja zona musi miec przewijak i nie z ikei za 600 zl tylko vintage za 2500 bo ona niebedzie na dziecku oszczedzac....
7. Co mnie najbardziej #!$%@? krzeslo do karmienia ... za 1200 zl kumacie to, krzeslo do karmienia za 1200 zl. Wszyscy moi znajomi, rodzina, rodzina zony mieli krzesla z ikei za 150 zl ale ona musi miec krzeslo za 1200 zl
8. Kosz na pieluchy niemoze byc taki zwykly bialy za 150 zl tylko musi byc matowy rozowy za 450 zl i jeszcze ma funkcje lampki na wieku bo przeciez niemozna zapalic lampy zeby pieluche wywalic tylko po ciemku bedzie wywalac pieluche.
9. Po tym juz mi pekla zyla, jeszcze niedogadane imie ale ona juz zamowila personalizowany uchwyt na smoczek z gryzakiem za jedyne 350 zl z imieniem Zofia.
10. Fotel do karmienia w mieszkaniu mamy sofe, łóżko, fotel USZAK ale nie musi byc specjalny fotel do karmienia bujany za 2800 zl, juz nie bede wspominal ze matka karmila mnie na taborecie bo wiecie o co mi chodzi..

#!$%@? juz bylem tak #!$%@? i wiem ze przesadzilem ale jej powiedzialem ze jakby sie okazlo ze poronisz to bym nawet chwili sie nie zastanawial tylko bym sie rozwiodl bo ci #!$%@? od tego dziecka. Minie rok a my na styrychu bedziemy miec graty o wartosci 30 tysiecy dla dzieciaka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613931da341800000a888ae1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 194
Nie i moja, żona niebyła taka #!$%@? zanim zaszła w ciążę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Bierz poprawkę, że babom w ciąży od hormonów #!$%@?. Mojej najlepszą akcją było jak wyła (ale to WYŁA), że pies jej rodziców ma zmarnowane życie bo jest terierem szkockim a nigdy nie był w Szkocji ¯\_(ツ)_/¯
Po prostu nie pozwalaj jej wydawać hajsu na bzdety i będzie oki.
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja znajoma swojemu dziecku kupiła między innymi łóżko na wymiar, jakieś customowe, które po 3 latach bylo na to dziecko za małe, nie wspominając o tym, że wyglądało koszmarnie. Z tego co mówił mi ojciec tego dziecka stara #!$%@?ła ich wszytkie oszczędności (ok. 50 tys. PLNów) w pierwszych 12 miesiącach od momentu urodzenia dziecka.
asd: Przed urodzeniem bardzo ciężko jest ocenić na co warto wydać, a gdzie można zaoszczędzić. To dopiero wychodzi w praniu. Marketingowcy próbują wszystko sprzedać jako konieczne. Pomijam tutaj aspekt wizualny, jeżeli ktoś chce dopłacać za design, to czemu nie, ale patrząc czysto użytkowo po kilku latach z dzieckiem:

1. Wózek ma ogromne znaczenie, to jest coś z czego będziecie korzystać codziennie przez kilka godzin.Wybierzcie starannie, być może warto spojrzeć na używane,
GwiezdnaBarmanka: To nie bait bo znam podobne historie. I to najczęściej pańcie które swojej pracy nie mają (albo jakąś śmieszną na pół etatu), za to mają czas siedzieć na pintereście i instagramach i wymyślać takie pierdy. My dla naszych dzieciaków (chociaż oboje zarabiamy naprawdę dobrze) wszystko kupowaliśmy używki, bo po co wywalać kasę na rzeczy które będą używane parę miesięcy czy rok. Dużo dostaliśmy też za darmo po rodzinie i znajomych
IskrzacaFranca: @Axoi:
Tak pół żartem pół serio.
Nie używała byś bo wkłady do tego kosza puściły by cię z torbami.

Kosz normalnie na pokrywce ma taki pierścień ledowy który się świeci i ładuje jak power banka.

Tylko nie wiem w czym to ma pomagać. Dziecko i tak musisz przewinąć przy zapalonym świetle, bo przypuszczam że z takiego światła "chmurki"(lampki dla dzieci co pośwituje a nie świeci) raczej nie skorzystasz przy
FiligranowaPanda: @r5678:
Uwielbiam takich ludzie, po ciul wy to w ogóle czytacie i komentujecie.
Jak pierwszych 10 komentarzy nie przeczytałeś.

@pussy_destoyer: @LordNargogh:
Zapomniałem, że wszystkie dzieci na świeci mają szczęśliwą i kochającą rodzinkę, rodzice się nie kłócą, dziecko masuje 24/7 głaska się szczotką z jedwabiu i spija z dzióbka.

Dziecko będzie miało zrujnowane dzieciństwo, pójdzie do psychologa a pewnie w wieku 12 lat się wyhuśta bo pokłóciłem się
@AnonimoweMirkoWyznania dziecko bedzie cale życie wysluchiwac pretensji ile to nie kosztuje i nie zawdzięcza ojcu, nie wspominajac juz o tym ze tylko ktos niewiarygodnie toksyczny zyczy zonie poronienia.
I co to za boomerskie rozumowanie, "ja mialem trudne dziecinstwo, na swiecie sa dzieci ktore maja gorzej wiec nie marudz gówniarzu". Jeszcxet tego dziecka nie ma na swiecie, a ty juz nim gardzisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GienekZFabrykiOkienek: śmieszne ale racja - w ciąży cały organizm kobiety pracuje wyłącznie na utrzymanie ciąży i zapewnienie dziecku najlepszych warunków. W konsekwencji babom odwala niezależnie od wyjściowego poziomu inteligencji i stabilności psychicznej. Czasem mniej, czasem więcej, ale raczej zasady nie ma.

Natomiast podsuwanie człowiekowi w czasie pieluszkowego zapalenia mózgu (burzy hormonów) myśli o poronieniu i rozwodzie to jest #!$%@?ństwo i w sumie też strzelanie samemu sobie w stopę, to skoro daje