Wpis z mikrobloga

@Crock92: Nie często, tylko zawsze. Nie chodzi o zmienianie kształtu produktu bo tak wygodniej. Bryła nie jest symbolem produktu, tylko pracy samej w sobie. Aż tak silne są Twoje robotnicze geny, że nie potrafisz tego pojąć?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Mescuda: co to znaczy bananowe dzieci? Jak czyjś rodzic lepiej sobie poradził i stać go dać dziecku lepsze to jest gorszy? Że niby rodzice bananowych dzieci nie pracują ciężko i ich praca jest jednak gorsza? Trochę hipokryzja tej biedoty. Ale co się dziwić, bieda finansowa = bieda umysłowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kolorowezworki: jestem prostym inżynierem a nie humanistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam zadanie to je realizuje korzystając z najlepszych dostępnych środków, a nie modyfikuje zadanie
  • Odpowiedz
@Crock92: Nikt nie każe modyfikować zadania, głąbie. Jako inżynier powinieneś wiedzieć, że jedną rzecz można wykonać na kilka różnych sposobów, które różnią się między innymi wydajnością, dokładnością i czasem realizacji. Na tym polega optymalizacja. Jeśli nie bierzesz tego pod uwagę podczas pracy, to nie jesteś inżynierem tylko robolem. Proste.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Jak bylem maly to pierwsze co robilem po zakupie nowej bluzy (zawsze znaczek musial byc jak najmniejszy) to nozyczkami rozcinalem znaczek i wydlubywalem wszystkie nitki. Bardzo chcialem miec rzeczy no name.
  • Odpowiedz
  • 13
@dildo-vaggins bananowe dzieci, to takie które się obnoszą z hajsem rodziców i nie rozumieją, że inni mają dużo trudniej przez to, że ich rodzice tych pieniędzy nie mają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kolorowezworki: no jak nie każe modyfikować?
Jak mi ktoś każe zbudować garaż na samochód to nie zbuduje mu garażu na rower bo szybciej, taniej a do tego jazda rowerem jest lepsza dla zdrowia i środowiska xD
Możemy negocjować technologie, materiały i spośród wykonania, ale zadaniem jest garaż na samochód (sześcian) a nie na rower (kula)
  • Odpowiedz