Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z Was z soli z Morza Martwego do kąpieli w celu leczenia łuszczycy? Są jakieś efekty po regularnym stosowaniu? Chociaż, żeby uśmierzyć świąd skóry, bo czasem nie idzie wytrzymać.. Aktualnie po kąpieli stosuję Poldermin Hydro, ale szukam innych rozwiązań. Posiadacie jakieś kremy mocno nawilżające i złuszczające?

#dermatologia #luszczyca
  • 6
  • Odpowiedz
@Dzyszla: @Dumle007 A na skórę głowy możecie coś polecić? Stosowałem przez kilka miesięcy żel-szampon Pharmaceris P Puri-Ichtilium - troszkę pomagało, nie czułem takiego świądu, ale teraz to już ledwo co pomaga :( Stosuję również Paraderm z kwasem salicylowym i ichtiolem codziennie, ale też lipa. Exotar też był sprawdzany i nic z tego. Nie chcę znowu pakować się w jakieś szampony typu Clobex. Już włosy i tak mam totalnie zniszczone, wysuszone. Stosowałem
  • Odpowiedz
@FLUXX: jeżeli chodzi o szampon, to polecam pharmaceris h zielony normalizujący. Używam wiele lat. Po myciu i wyschnięciu włosów, nigdy nie pojawia się od razu łuska i skóra głowy wygląda na bardzo odżywiona
  • Odpowiedz
@FLUXX: Nic niestety - próbowałem różnych szamponów itp i nic nie pomaga. Chyba by jedynie zgolić na zero i pakować steryd. No ale to tak, jak wszędzie indziej. To już lepiej chyba leczyć ogólnoustrojowo.
  • Odpowiedz