Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem bo #rozowypasek ma problem z moim hobby. Na poczatku bylo wszystko ok, potem zaczelo jej przeszkadzac. Jak sie poznalismy interesowalem sie fotografia i miałem nawet zlecenia płatne. Robilem sesje zdjęciowe, po roku zwiazku zaczęły sie problemy. Awantury, ze znowu jakies zdjecia z kobietami itp. Oczywiscie do wszystkich zdjec zawsze ma wgląd, nawet na sesje moze jezdzic ze mną jesli chce zeby byla spokojna. Po wielu awanturach, powiedziala ze mam robić foty tylko facetom. W końcu uległem ale mezczyzni raczej rzadko chcą zdjecia wiec zlecen prawie nie mialem (potrafilem na tym dorobic nawet 1500 miesiecznie).
Postanowilem odpuscic, sprzedac sprzet do sesji i robic zdjecia krajobrazowe. Bylo ok ale po miesiacu zaczelo sie ze znowu rano wstaje wychodze, czy nie moge isc po poludniu a nie rano albo wieczór. Tlumaczylem ze zdjecia sa najlepsze przy wschodzie i zachodzie ale zawsze tekst, ze jak nie umie ktos robic zawsze mu cos przeszkadza. Zaczalem juz sie calkiem zastanawiac czy nie zrezygnowac z pasji. To samo jej matka, ciagle jak chcemy np z ojcem mojej rozowej isc na grzyby np. to zaraz teksty w stylu- gdzie sie bedziecie włoczyc po lasach, na tylku se siadzcie lepij. I kazda proba zrobienia czegos, np jechac cos pozwiedzac w okolicy zawsze kwitowana- stare chlopy a glupie, jak dzieci.
Zastanawiam sie co mam robic juz czy odpuscic czy sluchac awantur ciagle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613601216ffb19000ae1bbe3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 63
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary nigdy nie rezygnuj ze swojej pasji dla kobiety! moja jak mnie poznała nie miałem prawka na auto , wszędzie na moto jeździłem , to pasja/głupota/wkręta jak zwał tak zwał ,ale zrozumiała . Do tego stopnia , że potrafiła odłożyć kasę ze swojej marnej pensji i dołożyć mi do motocykla kiedy kupowałem nowszy model.
Jeśli kobieta nie wspiera Cię w tym co lubisz to nie jest warta Twojego czasu i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: odpuść ten związek. Moja ex żona miała dokładnie to samo. Też robiłem fotki i miała ból dupy, że mi na bank nie chodzi o zdjęcia, ale o ruchanie. Też mówiłem, że może ze mną chodzić na sesje to nie chciała. Wg niej na zdjęcia umawiałem się tylko po to żeby obczaic laske, a później się z nią umówić jak byłaby dobra xD wg niej miałem pstrykać tylko śluby i chrzty.