Wpis z mikrobloga

dyskredytujesz mnie


@SmacznyPies: no #!$%@? platek sniegu.

Nie, mam w pompie ile masz lat, ale zeby byc wiarygodnym i pisac z sensem, to powinienes miec punkt odniesienia. W tym wypadku, znac/pamietac sytuacje gospodarczo-polityczna Polski sprzed wejscia do UE i na takiej podstawie opierac dyskusje o zamiarach, postepowaniu celach UE wzgledem Polski.

Powiedz mi na czym opierasz twierdzenie o zniszczeniu przemyslu, jakies konkretne przykladu, jak to po 2004r nastapil gwaltowny regres?
Jesli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PurpleHaze: mimo, że kompletnie się nie zgadzam z OPem, to wcale nie uważam, że OP musi żyć w tamtych czasach, żeby móc się wypowiadać. Mamy dostęp do internetu, książek i swoją wiedzę może opierać na różnych artykułach. Idąc Twoim tokiem rozumowania to podejrzewam, że nikt na tym portalu nie ma prawa wypowiadać się nt. II WŚ.

  • Odpowiedz
@SmacznyPies: sami sobie ten przemysł, armię, religie niszczymy najlepiej. Polskie firmy to jedna wielka patologia i nepotyzm, wszędzie podobne schematy, czy związki sportowe, czy władza lokalna czy centralna. Układy, ukladziki, mafijne porachunki. Nic lepszego od UE nas nie spotkało od setek lat. Choć trochę ten cyrk zaczyna przypominać państwo prawa. Niestety od 5 lat następuje cofanie w rozwoju
  • Odpowiedz
  • 1
@SmacznyPies firmy, towary, drogi, technologia, wymiana handlowa... WIG to na pewno ma taki poziom, bo Polska sama sobie ogarnia.
Ale religie zniszczą xD jak to działa na słabe umysły. Kościoły zamkną? Księży zabiją?
Będą kazać zmieniać płeć każdemu.
Wywód z dupy.
  • Odpowiedz