Wpis z mikrobloga

@Deleter29: Mi ojciec za pierwszym razem (hmm 15 lat temu?) kupił golfa 3 ze zgnitymi progami xD Później go kumpel wziął i jak to na wsi bywa, zrobił sobie z nim sam i do dzisiaj jeździ.
@Deleter29: nie wiem o co te sranie ja mam motocykl w garażu i w tym sezonie nawet 1km nie przejechałem. Co do auta za 3k szkoda kasy bo to gruz pewnie. Brat kupił za 10k od "znajomego" ojca seata, coś nie działało coś się #!$%@?ło aż pojechał do mechanika a ten mu powiedział ze tu nic do naprawy niema, trzeba silnik wymienić.
@Deleter29: Kup co go to obchodzi i praktykuj jazde, a takiego auta po roku, dwoch nie oplaca sie juz naprawiac.

Drogie auto jest jeszcze drozsze w naprawie, ba nawet z salonu nie daje gwarancji ze bedziesz sobie jezdzil pare lat bez remontu.
@Deleter29: Do 3k bez problemu dostaniesz sprawny samochód, którym nawet kilka lat pośmigasz. Seicento to trochę hardcore, ale jakieś polo 3, golf 3, ibiza, ew. corsa/fiesta dostaniesz bez problemu w dobrym stanie. Obczytaj się dobrze w internecie które samochody i jakie silniki uchodzą za solidne (odradzam np. peugeota 206), następnie wchodzisz na OtoMoto i szukasz takiego najmniej zgniłego, z małym luzem na skrzyni biegów itd.. Jak Ci się któryś spodoba, to