Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1077
"Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym kursie ciąć "na Oskarka", dorzucili wystrój dla ludzi z kryzysem wieku średniego, logo z drwalem i koszą po 70 złotych od zakompleksionych frajerów za coś co lokalna Grażyna zrobi im za 15.

#barber #fryzura #fryzjer #modameska #bekazpodludzi
Clefairy - "Barberzy" w Polsce to jest jakaś komedia xD

Nauczyli się na miesięcznym ...

źródło: comment_1630217164HGU69H0XOVh5ehI77DeGCR.jpg

Pobierz
  • 265
@spacja_enter:

@Clefairy: mnie przede wszystkim bawi ta angielska, c*****o brzmiąca nazwa Barber. To jest po prostu barbierz po polsku. No ale wiadomo, że jak się coś nazwie po angielsku, to musi być pro, a potem przychodzisz tam i jedyne pro co mają to wystrój za który spłacają wysoki kredyt, dlatego ściągają od ludzi 70 zł za coś co jest warte maks 30 zł.


@spacja_enter: jak trafisz na januszy-barberow to
@Clefairy: Potwierdzam XD Nie wiem do jakich wy fryzjerów chodziliście, że jest aż taka przepaść według was między fryzjerką a barberem, w centrum miasta wojewódzkiego chodziłem do salonu fryzjerskiego gdzie za 25 zł miałem ogarniętą dobrą fryzurę, żadne boki 3mm i góra "na żołnierza" tylko ogarnięte fajne włosy. Fakt nie było żadnych whisky na wejściu, nikt nie proponował drinków i nie było czaszek i motocyklów, ale nie po to się idzie
@Shatter: No to słucham na jakiej podstawie sądzisz, że to gowno prawda? Byłem u niej w kwietniu i tyle zapłaciłem za właśnie taką robotę. Rok temu brala 25 zł. Cena wzrosła, bo składki ma wyższe. Z 5 lat temu w tym miejscu płaciłem 20.
Wiec z chęcią sie dowiem czemu to gowno prawda xD
No ok zgadzam się, że niektórych #!$%@?ło z cenami i w niektórych salonach są nieogary gorsi od Grażynek. Ale jeśli już znajdziesz fajny salon i dobrego barbeta to będziesz do niego lata chodził. W salonie spędzisz godzinę, ostrzyżony tak jak chcesz i z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy ;)