Wpis z mikrobloga

Antykapitaliści i hardzi socjaliści:
Walczymy z wyzyskiem pracowników przez januszy biznesu, jesteśmy z wami ludzie pracy! każdy powinien swobodnie dysponować środkami, które wypracował !!

Dobrze zarabiający etatowi pracownicy:
O to dobrze się składa, bo chciałbym móc uczciwie wydawać pieniądze które zarobiłem

Antykapitaliści i hardzi socjaliści:
Świetnie, pokaz palcem tego wstrętnego prywaciarza, a my do zniszczymy!!!

Dobrze zarabiający etatowi pracownicy:
Nie, nie. Mój pracodawca bardzo dobrze mi płaci oraz oferuje świetne pozapłacowe warunki pracy. Po prostu nie chciałbym, aby część moich zarobków była opodatkowana wyższą stawką, a ja nie dostanę z tego powodu lepszych usług publicznych.

Antykapitaliści i hardzi socjaliści:

>gardłowe, nienawistne krzyki w języku komunizmu<<


#4konsewy #antykapitalizm #kapitalizm #bekazlewactwa gospodarczego
  • 7
Mój pracodawca bardzo dobrze mi płaci oraz oferuje świetne pozapłacowe warunki pracy.


@PrzeKomentator: właśnie odkryłeś zasadę ,,dziel i rządź" w wykonaniu kapitalistów. W każdej firmie istnieją przydupasy prezesa oraz dobrze opłacane dupowłazy, rzecz w tym aby z tym antyludzkim systemem po prostu skończyć i wprowadzić coś bardziej pro-społecznego.
@PrzeKomentator: właśnie odkryłeś zasadę ,,dziel i rządź" w wykonaniu kapitalistów. W każdej firmie istnieją przydupasy prezesa oraz doprze opłacane dupowłazy, rzecz w tym aby z tym antyludzkim systemem po prostu skończyć i wprowadzić coś bardziej pro-społecznego.


@mat888: tylko co zamiast? Większa kontrola państwa? No jakby teraz teraz była niewystarczająca. A jak przychodzi co do czego to i tak dojadą jakiegoś drobnego Janusza biznesu, a wielkim korpo to państwie g***** może.
@mat888:

właśnie odkryłeś zasadę ,,dziel i rządź" w wykonaniu kapitalistów. W każdej firmie istnieją przydupasy prezesa oraz dobrze opłacane dupowłazy, rzecz w tym aby z tym antyludzkim systemem po prostu skończyć i wprowadzić coś bardziej pro-społecznego.

Jeśli masz takie doświadczenia to współczuję, ale nie musisz od razu uszczęśliwiać innych na siłę. Jakbyś miał przydatne skille to nikomu nie trzeba do dupy wchodzić, a dodatkowo można się szczerze zaprzyjaźnić nie tylko z