Wpis z mikrobloga

Gościu, przecież nikt niczego takie nie napisał, to ty się zesrałeś pod siebie i pod wymyślonego przez siebie chochoła.


@Benne: Oskarek, ale przecież widać że wszyscy go atakują i wyzywanie że jak w ogóle śmie mieć krytyczne podejście HURR DURR #!$%@? CI DO TEGO JAK KTO SIĘ UBIERA xDDD Literanie #!$%@? pierwszy komentarz żeby nie szukać za długo xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Typ stwierdził, że #!$%@? go powinno obchodzić co ktoś nosi. Rzeczywiście LEWACTWO i SJW chcą odebrać ci wolność i zakazać krytykowania innych.

Dobrze się czujesz snołflejku czy #!$%@? dzień ci się trafił?
  • Odpowiedz
bardzo.zawszeadnie wyglądam.


@Simfecstio: Ale czy wystarczająco seksownie wyglądasz? Zadbałeś o to?

Kobiety nie ubierają się tak żeby podobać się innym xd nigdy

.
Chyba pomyliłeś osoby, bo nie wiem do jakiej części mojej wypowiedzi miałoby się to odnosić.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Myślę, że "moda na wory" jest nierozerwalnie związana z trendem cancel culture - wszystko ma być teraz niebinarne, nieokreślone, bez wyraźnego podziału na płeć męską / żeńską. Kobiety mają teraz ukrywać swoje kształty zakładając bardzo luźne ciuchy - tak jak ma to miejsce w krajach islamskich. Nieogolone pachy i nogi są kolejnym wyrazem niebinarności w nowym, tęczowym świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@izkYT:

moja teoria jest taka, że konsumpcjonizm i korporacje to napędzają. W sensie, jakby ciągle była jedna moda to po co kupować nowe ciuchy

To nie twoja teoria, to fakty. Ale jak i czemu lansują akurat coś co w teorii wydaje się mało pożądane przez konsumentów.
Przecież zawsze sprzedawały się najlepiej ciuchy, w których wyglądało się dobrze. Coś co podkreślało kobiecość i było jakoś tam sexy.
Od pewnego czasu korpo zdają
  • Odpowiedz
Aktualnie jest moda na brzydotę, która nawiązuje do buntu młodzieńczego, jaki obecnie widać pod postacią protestów młodych przeciwko władzy. Julkowy odpowiednik punków, czyli bądź brzydki by wkurzyć oko wszystkim dookoła.
  • Odpowiedz
@Klozapina:

nawet, jeśli jest biedny, to znajdzie takie ubrania w lumpeksie i jest super

Odniosę się do ceny. Dziś te "bezgustne" ubrania są bardzo drogie. "One size" (XXL) stały się trendem w popularnych sklepach odzieżowych. Paradoksalnie osoba niezamożna nie będzie wyglądać jak "nowoczeny biedak z lat 90" bo jej na to nie stać.
Natomiast będąc niezamożnym można się modnie i schludnie nosić właśnie dzięki lumpeksom gdzie bardzo dobrej jakości ubrania w
  • Odpowiedz