Wpis z mikrobloga

  • 34
@kuroszczur moja teoria jest taka, że konsumpcjonizm i korporacje to napędzają. W sensie, jakby ciągle była jedna moda to po co kupować nowe ciuchy (no dopiero jak się zepsują), a tak wmawiają ci, że teraz lepsze jest to niż tamto i kupujesz kolejne ciuchy (nawet jak się nie zepsują) i moim zdaniem przez to sprzedaje się więcej rzeczy.
  • Odpowiedz
@tylkolurko Nikt nie pisał nic o wyzwoleniu. To wy ciagle krytykujecie innych za ubiór, tylko zwykle to ma swoj koniec w internecie. Innym się podoba innym nie, tylko nie rozumiem chęci zrozumienia w tych postach dlaczego ktoś się ubiera inaczej niż ja. Myślałem, że w XXI wieku juz tego nie będzie. Ostatnio nawet wykopki się przysraly bo ktoś się ubierał elegancko i jak w wieku 19 lat tak się można ubierać. Także
  • Odpowiedz
  • 8
@kuroszczur kiedyś miałam z koleżanką rozkmine na ten temat - powrót lat '90, dla osób koło 30. jest to fujka, "trauma" z dzieciństwa - "bo mama kazała mi nosić ubrania po starszym bracie, a ja chciałam różową sukienkę!"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuroszczur: właśnie zdałem sobie sprawę że przestałem zauważać takie rzeczy, teraz ogarnąłem że nie byłem nigdzie od chyba pół roku (,)
  • Odpowiedz
@kuroszczur: nawiązanie do lat 90 głównie. Mi się nawet podoba, tylko niech w sklepach będą do dostania też inne rzeczy niż tylko to co jest modne (ale to akurat jest problem w przypadku każdej mody).
  • Odpowiedz
@Kefaveli

Myślałem, że w XXI wieku juz tego nie będzie.

hehehe uwielbiam ten argument typowej julki, chcociaż nie mam zamiaru Cię obrazić. Jeszcze sporo Cię w życiu zaskoczy.
Wracając do meritum to Ty nazwałeś to zjawisko "Moda z lat 90, która przede wszystkim była wygodna, luźna, ciekawa i wyróżniającą się." co jest kompletną bzdurą.
Chcesz chodzić jak żul czy flejtuch, proszę bardzo, ale miej odwagę stawić czoła krytyce, gdyż na tym polega
  • Odpowiedz
  • 32
Chcesz chodzić jak żul czy flejtuch, proszę bardzo, ale miej odwagę stawić czoła krytyce, gdyż na tym polega tolerancja do której tak piejesz w XXI wieku XD.


@tylkolurko przyrównywanie do żuli i flejtuchów a potem wymaganie tolerancji XD
  • Odpowiedz
@tylkolurko Masz serio jakieś zaburzenia XD od kiedy krytyka to argument "chcesz wyglądać jak żul czy flejuch"? Jest 10 zasad logicznej dyskusji a ty już przegrałeś na starcie (ad personam). Nigdzie nie pisałem o tolerancji, to znowu twoje spaczenie polityka, nawiązałem tylko do tego, że tego nie rozumiem. Tylko mi to nie przeszkadza jak wyglądam, dla ciebie mogę być żulem, nic to nadal w moim życiu nie zmienia. Tylko jak chcesz dyskutować
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Ludzie w latach '90 tak się ubierali, bo bylo świeżo po upadku komuny, była bieda i powszechne bezrobocie. Ludzie ubierali sie w to co udało im sie znaleźć/dostać, to nie mialo wyglądać
  • Odpowiedz