Wpis z mikrobloga

  • 172
Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mnie co zrobić w tak abstrakcyjnej sytuacji: Brat lvl 12, mają bardzo dobry kontakt, zawsze jak młody czegoś potrzebował to się do niej zwracał. Dzisiaj szykowała się do pracy, poszła do toalety i uchyliła drzwi, i zobaczyła jak oblizuje sobie ręce, po zakończonej robocie (po zwaleniu sobie konia), zamknęła drzwi więc kapnął się że widziała, potem mu napsiala że muszą porozmawiac () Zastanawia się czy mówić rodzicom, żeby go zapisali do jakiegoś psychologa czy to tak zostawić i tyle? (sama nie chciałam w to dzisiaj uwierzyć, ale no wątpię że robi sobie żarty z takiej sytuacji) #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
Babojadek - Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mn...

źródło: comment_16300856095sPCejeT27RU32qsPmVDzu.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
@josedra52:

Jak kot sobie liże dupę po sraniu to kociarze go chwalą a jak dzieciak sobie posprząta po trzepanku to ból dupy zamiast pochwalić, że nie bałagani


Kot nie jest fizycznie w stanie wziąć chusteczki do łapy i się wytrzeć.
  • Odpowiedz
oczywiście że nie są normalne i trzeba o tym pogadać, widzę że jesteś jak nauczycielka która mówi przezywanym przez innych dzieciom żeby nie reagowali to przestaną. Nie - nie przestaną tak samo i dzieciak nie przestanie żreć swojej spermy jak się z tym coś nie zrobi.


@blogger: r/confidentlyincorrect

Przeczytaj sobie np. to, dzieci sobie również wkładają różne rzeczy w dupę, fiuta i jest to absolutnie normalna część odkrywania seksualności i dojrzewania,
  • Odpowiedz
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: co u mnie? Uwierz, że ludzie robią w swoich czterech kątach bardziej #!$%@? rzeczy, a to obok #!$%@? nawet nie stało. Często ludzie z niskim libido odbierają jakiekolwiek zachowania seksualne jako coś "obrzydliwego", a w rzeczywistości większość takich zachowań mieści się w normach jeśli nie robią sobie przy tym krzywdy, ani komuś krzywdy. Robienie loda też jest obrzydliwe jak na to spojrzysz z boku - a jednak setki par codziennie
  • Odpowiedz
@Babojadek: laska bierze niebieskiemu z cipy do ryja, daje się klepać #!$%@? po czole i robić spusty na mordę i również łyka sperme ale to młodemu będzie robić jakieś krzywe jazdy, mam nadzieję że stary młodego ma rigcz i zapyta czy córka też tego przypadkiem nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saperq: nie wiem co chciała xD Może sama została tak wychowania, że seks to tylko po ślubie, a tak w ogóle to temat nie istnieje i przeżyła szok, że jej młodszy braciszek dojrzewa i ma potrzeby seksualne. No i dziewczynkom wiadomo - mniej odbija, to nie miała takich potrzeb, albo realizowała wyłącznie z facetami. A teraz dziecko ma dostęp do całej wiedzy świata w 5 minut, na telefonie.
  • Odpowiedz