Wpis z mikrobloga

Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mnie co zrobić w tak abstrakcyjnej sytuacji: Brat lvl 12, mają bardzo dobry kontakt, zawsze jak młody czegoś potrzebował to się do niej zwracał. Dzisiaj szykowała się do pracy, poszła do toalety i uchyliła drzwi, i zobaczyła jak oblizuje sobie ręce, po zakończonej robocie (po zwaleniu sobie konia), zamknęła drzwi więc kapnął się że widziała, potem mu napsiala że muszą porozmawiac () Zastanawia się czy mówić rodzicom, żeby go zapisali do jakiegoś psychologa czy to tak zostawić i tyle? (sama nie chciałam w to dzisiaj uwierzyć, ale no wątpię że robi sobie żarty z takiej sytuacji) #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_16300856095sPCejeT27RU32qsPmVDzu.jpg
  • 307
@Babojadek: ekologiczne
- nie trzeba używać chusteczek
- nawet dupy z łóżka nie trzeba ruszyć
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to niech mu powie, żeby używał chusteczek, bo "może dostać jakiejś opryszczki", nie trzeba wielkiej afery robić, bo jeszcze będzie poszkodowany psychicznie w przyszłości i się będize to odbijać w życiu dorosłym
z 50% facetów próbowało pewnie swojej spermy. Nie jest to nic niezwykłego. Co ona chce dzieciaka w jakieś traumy i leczenie wprowadzić? Niech mu da spokój i najlepiej przemilczy temat :DDD Wiem, że chce dobrze, ale takie rzeczy są normalne, szczególnie u chłopców.


@little_muffin: #!$%@?? oczywiście że nie są normalne i trzeba o tym pogadać, widzę że jesteś jak nauczycielka która mówi przezywanym przez innych dzieciom żeby nie reagowali to przestaną.
@Babojadek: Własnie zniszczyła mu psyche na zawsze mogla cos najwyzej powiedziec zartem albo cos a nie gurwa
MUSIMY POROZMAWIAC i robic z niego psychopate chlopak ma 12 nic mu sie od tego nie stanie i kazdy w takim wieku próbuje #!$%@? rzeczy a on za tydzien by sie dowiedzial od kolegow czy z internetu ze tak sie nie robi i tyle wyslij kolezanke do psychiatry albo izolatki a nie dzieciaka
#!$%@?? oczywiście że nie są normalne i trzeba o tym pogadać, widzę że jesteś jak nauczycielka która mówi przezywanym przez innych dzieciom żeby nie reagowali to przestaną. Nie - nie przestaną tak samo i dzieciak nie przestanie żreć swojej spermy jak się z tym coś nie zrobi.


@blogger: chyba ciebie #!$%@?ło. Dzieci w tym wieku eksperymentują, hormony szaleją, to normalne. Może raz #!$%@?ł taką akcje, a jak siostra zacznie z nim
@Babojadek: ja #!$%@? tylko niech nie mówi o tym rodzicom, bo chłopak totalnie popadnie w depresje XD wgl po co o takiej #!$%@? mówić rodzicom XD zostawcie go w spokoju ewentualnie niech siostra z nim pogada jak już to widziała, wgl siostra też #!$%@? że koleżankom mówi bo koleżanki zaraz rozpowiedzą i chłopak ma #!$%@?, nie myślicie totalnie jeszcze na wykop jego zdjęcia wrzuć XDD
@Babojadek: #!$%@? po dramaturgii wpisu i słowach łazienka i skończona robota, już myślałem, że on tam co innego sobie zlizywał z rąk xD i wtedy to rzeczywiście byłby problem, ale wy o taką pierdołe chcecie chłopakowi kupe stresu zafundować. Niech koleżanka porozmawia z bratem i tyle, tylko uświadom jej najpierw, że może to nie jest preferowane zachowanie u chłopców, ale też nic wielkiego się nie stało.