Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają się o #!$%@? rzeczy. I tak jak na rysunku jadę prosto , zjeżdżając z drogi z pierwszeństwem. Włączam wtedy lewy kierunkowskaz czy nie. Tak wiem że #!$%@? pytanie, ale już sam zgłupiałem jak to ma wyglądać na tym egzaminie. (No i widomo tam gdzie zamazalem to nie ma drogi xD)
#prawojazdy
lukaszkoo - Mirki pytanie. Jutro mam egzamin a wiadomo na egzaminach czasami czepiają...

źródło: comment_1629988737Mv1mAhKJuU5Cxmi5vZBS1q.jpg

Pobierz
  • 124
@lukaszkoo: nie słuchaj głupot, nie zmieniasz kierunku jazdy jadąc na wprost więc nie włączasz kierunkowskazu i nie daj sobie wmówić jakichś dziwnych teorii że trzeba kierunkowskaz w lewo. Najprościej na logikę - gdybyś chciał skręcić w to "prawdziwe" lewo to co byś wtedy zrobił? Zasada jest prosta, skręcasz w prawo to dajesz w prawo, skręcasz w lewo to dajesz w lewo, a jak jedziesz prosto to nic nie dajesz.
@Suk1nsyn:

Tak byłem uczony 8 lat temu na kursie prawa jazdy i tego się trzymam.


To jaki dasz kierunkowskaz geniuszu jak będziesz chciał skręcić w lewo? Takim zachowaniem możesz tylko doprowadzić do wypadku jak np. ktoś z naprzeciwka będzie chciał skręcić w swoje lewo bo będzie widział Twój prawy kierunkowskaz.