Wpis z mikrobloga

Podobnie jak wczoraj @absoladoo, dzisiaj znalazłem pod paczkomatem pusty karton wraz z danymi osobowymi właścicielki - Pani Iwonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po dodaniu jej nr telefonu do kontaktów, w zdjęciu profilowym Iwonki na whatsappie, napotkałem uśmiechającego się do mnie bombelka. Zacząłem podejrzewać #pieluszkowezapaleniemozgu. Jednakże po tym jak napisałem do Iwonki, odpisała dość grzecznie. Co jej odpisać? Czekam na propozycje.

#niesmiecpodpaczkomatem #inpost #paczkomaty #hobby #afera
Pobierz okrim - Podobnie jak wczoraj @absoladoo, dzisiaj znalazłem pod paczkomatem pusty kart...
źródło: comment_1629911831GxdZtluEY7v1OANI4PA3gt.jpg
  • 40
@okrim: proponuje coś w stylu:

rozumiem, następnym razem proszę jednak wyrzucać opakowanie bezpośrednio do kosza i usuwać dane osobowe z etykiety


A poza tym, pisz do inpostu z numerami paczek - ciekawe co zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@okrim: Ja od jakiegoś czasu rozpakowuje na miejscu i też od razu wrzucam karton do śmietnika znajdująćego się metr obok, ale muszę karton rozedrzeć na kawałki
@okrim: troche wyglada mi to na upozorowane zdjecie. Juz widze jak na srodku kostki tak po prostu leży karton i nikt go nie wyrzucił, a Ty zjawiłeś się w odpowiednim momencie aby zrobic zdjęcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Ostatnio stworzyłeś tag ktory jest popularny i jedziesz na fejmie. Skąd mamy miec gwarancje że sam tego kartonu nie przeniosłeś?
@fizzly @absoladoo @okrim karton to się #!$%@? składa. Wcale dużo siły do tego nie trzeba, bo są zrobione tak, za jak oderwiesz taśmy, albo je przetniesz, to karton nie ma 30 cm wysokości tylko 3 centymetry. I co, wrzuci taka dwa kartony do kosza i kosz pełny, a potem ludzie śmieci koło kosza zostawiają i wiatr rozwiewa. Butelki plastikowe też się zganiata przed wyrzuceniem.
@drim:

Czyli nie wyrzuciłeś? Jak już zrobiłeś fotkę i napisałeś do tej pani to musiałeś podejść do kartonu i zczytać z niego numer, więc mogłeś go już wziąć i wywalić skoro ci aż tak przeszkadzał. Duma nie pozwoliła?


Nie zamierzam sprzątać tych kartonów, podobnie jak innych śmieci na ulicach, jedynie może cyknę fotkę jak będę miał ochotę.

To nie jest tak, że ten karton mi jakoś super przeszkadzał, po prostu zabawna