Wpis z mikrobloga

#google
Witam,
jest opcja odzyskania starego/dawno nie używanego konta google/gmail?
Krótka historia : jakieś 9-10 lat temu, założyłem konto gmail jako poboczne, potrzebne do guildwars2(drugiego konta).
I teraz tak, potrzebuję się do niego dostać, aby móc autoryzować logowanie w GW2. Pamiętam adres email, pamiętam hasło, jednak 2-etapowa weryfikacja domaga się kodu sms, i tu zaczynają się schody. Podany numer to stary polski numer, który już nie istnieje od kilku lat (od prawie 6 lat mieszkam w UK, nie posiadam polskiego numeru, wygasł).
Podałem również maila 'zapasowego', ale żem debil to stworzyłem wtedy coś, o czym nie pamiętam :)
Wszystko co mam, to login/hasło/poprawna odpowiedz na security question.
Brak mi numeru telefonu, security emaila (google podpowiada, że to ***@***.* , jako, że jest 7 kropek, to raczej nie '#!$%@?ć pis' tylko hotmail.com? - nawet jeśli, to raczej sobie nie przypomnę pierwszego członu).
Da się z tymi marnymi danymi w jakikolwiek sposób uzyskać dostęp do gmaila? Próbowałem skontaktować się z jakąś formą helpdesku google, ale szczerze mówiąc wygląda na to, że nie da się z nimi w tej sprawie kontaktować, opcja help zaleca utworzenie nowego konta (,)

plz poradzcie cos
#komputery #gmail #problemypierwszegoswiata #pomocy #webdev
  • 1