Wpis z mikrobloga

Komplementy są ok.
Krytkykowanie wyglądu już nie.
No cóż to bardzo wygodne podejście do życia. A tak w ogóle to każda kobieta jest piękna i zasługuje by być kochaną, więc w ogóle o czym my tu rozmawiamy xD Jakby bycie piękną i zasługiwanie na miłość miało jakiś związek, ale cóż wg niektórych widocznie ma.
#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki
Pobierz Rafaello91 - Komplementy są ok.
Krytkykowanie wyglądu już nie.
No cóż to bardzo wyg...
źródło: comment_16298561760WU429MAwjy7oWtaQVWIvm.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Rafaello91: z ciekawości zacząłem szukać autorki tych słów. Bo wychodzę z założenia, że takie teksty może rzucać tylko gruba baba. Jest jeszcze lepiej. Żadna Natalie Osan będąca trenerką fitness nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaczy istnieje... w wyobraźni jakiejś grubej baby, która używa autorytetu "trenerki fitness", że niby szczupła broni grubasów. Brawo.
@anon-hriedk: @myszszara: Takie sytuacje niekoniecznie są na ulicy i w stosunku do obcej osoby, czasami z kimś rozmawiasz i po prostu ten temat się pojawia. Ja akurat mam koleżankę która chciała żebym ocenił jej nogi, a ja powiedziałem że mogłyby być szczuplejsze. Ból dupy był tak niesamowity że wrzuciła potem zapytanie na story, 'Ktoś powiedział że mam grube nogi co uważacie'. Wychodzi na to że w jakichś zwykłych rozmowach nawet
@Rafaello91: no tak, ale ja post zrozumiałem właśnie tak, że jeśli ktoś Cię nie pyta o to, co sądzisz o jego wyglądzie, to pilnuj własnego nosa, a nie rzucaj durnych komentarzy. Jak ktoś Cię zapyta, to wtedy jego problem jeśli odpowiedź mu się nie spodoba.