Wpis z mikrobloga

#wow #worldofwarcraft #wowclassic

Po jakim czasie oczekiwania na "natychmiastową" wysyłkę kodu pp na 30 dni, droga elektroniczną zakładaliście spór na allegro? Za bardzo się podjaralen wowem po 7 latach rozłąki i nadziałem się na no name sprzedawcę bez historii, mija 3 godzina i nic.

Czy wow i tbc classic to wersję takie jakie były czy coś się zmieniło? W sensie instancjonowanie świata i łączenie graczy levelujacych crossrealm, system lfg to spoko rzeczy, a nie darze sentymentem chaosu na 40 osób z vanilli.
  • 14
@cavird: los chce bys nie wracal i trzeba przyznac mu racje... Co oferuje wow w tej chwili:
- wymarle niezbalansowane serwery
- item shop
- level boost (w classicu tez)
- rak w lfg
- rak w dungeonach
- wielogodzinne czekanie na stare rajdy (DOTYCZY TAKZE CASTLE OF NARNIA)
- systemy ktore nic nie daja ale wymagaja czasu i grindu
- niezbalansowane pvp
- "mete" wiec wybierz cos z mety albo
@Gandalf_Rudy raczej nie kupiłbym na pierwszej lepszej aukcji jak to zrobiłem tu bez sprawdzenia sprzedawcy ocen itd, po za tym PS5 kosztuje odrobinkę więcej niż prę paid na 39 dni
@LudwikFefnasty jeszcze nie, trzeba swoje odczekać w sporze ze sprzedającym, wtedy allegro ogarnie temat.
No ale dzięki temu odkryłem że v na stronie blizza można kupować płacąc np blikiem więc, zajrbiscie w porównaniu do kilku lat wstecz.
BTW trochę nie podobają mi się zmiany, szczególnie lvlowanie gdzie można skipnąć praktycznie całego WoWa, i ta pseudo dynamika w głównych questach i cutscenkach, co wygląda jak uposledzony Cod na silniku z drewna, ale na