Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dudi_: w sumie to ten porta działa jak należy. Czy taka aktualizacja jak w opisie zrzutki jest konieczna to mocno dyskusyjne.

Najważniejsze że można wrzucić plik gpx z przejechana trasa i wyklikać przejechane gminki.
@Wycu91: Nie trzeba, łyka GPX.
No i zbieranie kwadratów to jednak zgoła inna robota niż zbieranie gmin. Sprawa dużo lepsza dla kogoś, kto jeździ lokalnie tylko i nie ma czasu na podróżowanie po kraju.
Nie trzeba, łyka GPX.


@dudi_: Chodziło mi o to, że ręcznie trzeba dodać :D
Ale znowu tych wypadów po gminy jakoś nie ma tak dużo, zwłaszcza jak się obskoczy te najbliżej, także to moje narzekanie trochę na wyrost.

No i fakt, nie ma co porównywać kwadratów do gminobrania. Inna para kaloszy. Na szczęście da się zaliczać je równocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jeszcze zrobili nakładkę na popularne strony do tworzenia tras to już w ogóle sztos.


@Wycu91: Cooo? A jak to działa? Można jako nową warstwe np. do brouter'a wgrać?
@Kabotyn: Na mapie do tworzenia tras, np. w Stravie czy RWG masz siatkę kwadratów i rysujesz trasę tak aby zaznaczać dotychczas nie zdobyte kwadraty. Dodatkowo jeśli trasa przechodzi przez taki kwadrat to podświetla się on na żółto.
@Baczy: Ta funkcja w stravie to w wersji płatnej? Bo na razie otwieram na jednym ekranie komputera statshunter, na drugim kreator tras garmina i próbuję to jakoś pożenić, zerkając to tu, to tam, strasznie upierdliwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ikov: tak. Aby tworzyć trasy na stravie trzeba mieć premium. Osobiście nie jest to warte pieniędzy. Bardzo podszedł mi darmowy RWG.