Wpis z mikrobloga

@devones:
jakoś w gimnazjum miałem N90, chyba najgorszy telefon jaki kiedykolwiek miałem, a przez okres gimnazjum-liceum miałem ich od cholery (7650, 3650, ngage, sx1, htc tytn2, n70, n73,se k750i, k800i, se p910, n90, n95, n93i)
@SpaceShip: ale to jest pierdzielenie, różnią się softem (to jest mocno kluczowe) szybkością działania, aparatami, materiałami z których są wykonane, chcesz się mocno wyróżnić to masz samsungowe foldy i flipy.
Był sens zmieniać na nowy.


@SpaceShip: No tak. Wspaniała Nokia wypuszczała różne modele - jeden miał obsługę MP3 i radia, drugi obsługę filmów, trzeci aparat, czwarty 3G i nie mogli zrobić jednego sprzętu, który miał wszystko, bo to za proste!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DOgi: kontroluję treści dla młodzieży, żeby na starość nie pytać dzieci co oznacza słowo boomer albo cringe :D
A tak serio fajne tam są pieski i kotki :D
@salvador_w_dali: era smartfonów zabiła całkowicie różnorodność. Mam huaweia od kilku lat, nie zmieniam nawet na nowy bo i po co? Wszystkie wyglądają tak samo i mają to samo. A te 15 lat temu, inny telefon co miesiąc. Nokie, siemensy, sagemy, motorole, smasungi, sony ericsony..miałem ich dziesiatki. Każdy był wyjątkowy, inny, oryginalny. Jeden miał dołączany aparat, inny wewnętrzny, lepszy, gorszy itp itd. Pod tym względem rynek smartfonów jest bezpłciowy