Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1712
Dostaliście kiedyś klina, który zburzył wam cały świat? Ja na ten przykład kilka dni temu dowiedziałem się, że piosenka "Macarena" jest o babeczce, która jak tańczy, to mówią na nią Macarena i generalnie jest taką dżagą, że wszyscy chłopcy wołają za nią: "Ej, Macarena jesteś gorąca", ale ona trzyma ich na dystans... poza tym jednym razem, kiedy jej chłopak Vitorino musiał służbowo wyjechać z miasta i ona wtedy poszła w grube tango z jego dwoma kolegami (if you know what I mean) i nawet nie jest jej przykro z tego powodu, bo jak sama nawija w refrenie:

"Bo twoje ciało jest po to, by otrzymywać radość i niesamowite rzeczy. Daj swemu ciału radość, Macarena. Hey, Macarena"

I ta wiedza zniszczyła mi życie. True story, dzisiaj nawet była taka akcja, że poszedłem do Żabki, stoję przy kasie, płacę za Monsterka, wtem ekspedientka szarpie mnie za rękę, na co ja:

- Ale co pani robi, heloł?

Na co ona:

- Bo pan tak jakby się zawiesił na minutę, a ja pytałam, czy mogę być winna grosika. To jak, mogę?

Pozwoliłem, poza tym wcale się nie zawiesiłem, tylko oddałem refleksji o tych wszystkich ciotkach z trwałą oraz wujkach z wąsem i kołami potu pod pachą, radośnie pląsających na weselach do Macareny i żodyn nawet nie pomyśli, jak się czuje Vitorino z faktem, że jego luba poszła w tango z dwoma najlepszymi ziomkami. Przecież tak się nie godzi, to jest żerowanie na ludzkiej tragedii.

Pomyślcie, że was spotyka jakieś nieszczęście, typu nie wiem, próbujecie ze szwagrem zamontować antenę satelitarną po pijaku, ale coś nie pykło, więc spadacie z wysokości drugiego piętra i łamiecie nogę w czterech miejscach, a później do tego tańczą na weselach i studniówkach. #!$%@? akcja... Wróć, zły przykład. Jak spadasz z dachu po pijaku, to wychodzisz z tego bez szwanku, więc w tym przykładzie montowaliście antenę ze szwagrem na trzeźwo. A później ludzie tańczą do tej historii na weselach.

#heheszki #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #zwiazki #zdrada #wesele #piosenki ##!$%@?
innigri - Dostaliście kiedyś klina, który zburzył wam cały świat? Ja na ten przykład ...

źródło: comment_1629261286rdbikoaulMaJbGV9bxj7qO.jpg

Pobierz
  • 158
@kupczyk:

niestety ale nie znając języków obcych nie raz i nie dwa nawet, bawimy się do czyjejś tragedii. Ważne, że melodia chwytliwa i można biodrami zakręcić. #!$%@? jest ten świat.


Nieznajomość zagranicznych piosenek w dodatku opartych na aluzjach można jeszcze zrozumieć, ale co powiedzieć o tym weselnym klasyku który jest po polsku, tekst jest o małżeństwie z czystej kalkulacji i gdzie wprost pada "Mój piękny panie ja go nie kocham, taka
frex - @kupczyk: 

 niestety ale nie znając języków obcych nie raz i nie dwa nawet, ...