Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/busa xD

Dlaczego na rynku nie ma praktycznie żadnego auta, które by wyglądało "normalnie" i oferowało wystarczająco dużo miejsca dla rodziny 2+3? Rozumiem, że nie jest to najpopularniejszy układ, ale żeby nie było żadnego takiego auta?

Zamiast tego mamy praktycznie identycznie wyglądającego vana, po jednym na producenta, albo może jakieś turbo #!$%@? SUVy w stylu Audi Q7, na które pewnie i tak większości takich rodzin przecież nie stać xD

Całkiem prywatnie dodam, że mi z tych vanów chyba tylko S-MAX się w miarę podoba, ale to I tak znacznie ponizej tego co bym sobie dla siebie kupił, nie wspominając o cenie i że prawie tylko diesel w ofercie w nowych rocznikach ()
#samochody #zalesie
p.....k - Właśnie zdałem sobie sprawę, że trzecie dziecko oznacza przesiadkę do vana/...

źródło: comment_1629183894lFoQb6fsh9y9T7odcKeZSz.jpg

Pobierz
  • 107
że nie istnieje właściwie praktycznie rynek wypasionych vanów z mocnymi silnikami...

@aksal89: import z USA nie jest zakazany przecież, tam tego pełno. Jak VAN to minimum V6, najlepiej V8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Golfinho: do Superba wejdą trzy foteliki? Bo mam w tym momencie Focusa Kombi i między dwoma fotelikami nawet starszy dzieciak by nie usiadł co dopiero mówić o foteliku czy dorosłej osobie (żeby trzeci fotelik jechał z przodu)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Landmark: w ogóle mnie to nie dziwi, on bez dzieci to dopiero zajebisty, tyle miejsca w środku, że salto idzie zrobić, podglądałem u mechanika, jak elektryk coś w nim dłubał - naiwnie żywiłem przekonanie, że stara Octavia jest spoko. Ale w C4 jest w #!$%@? lepiej i więcej miejsca.