Wpis z mikrobloga

@NijuGMD: no właśnie. Na wykopie też czytam czasami wpisy kobiet, gdzie piszą o swoich problemach i nagle drugie zdanie "mam chłopaka". I ja nie mówię, że nie przegrywa, bo być może ma jakieś problemy, których nie może rozwiązać, ale jednak ma partnera, który jej pomaga, a my z multum problemów nie mamy szans na partnerkę i żyjemy w wiecznej samotności, nie mamy żadnego wsparcia. Inni chociaż kogoś mają, kto ich wspiera.
@NijuGMD: Jak ja udzielałem się przez jakiś czas na forum o fobii społecznej to tam też większość dziewczyn miała chłopaka/narzeczonego/męża nawet wtedy kiedy nie miały żadnych znajomych i były skrajnie nieśmiałe, natomiast znaczna większość chłopaków tam nigdy nie miało absolutnie żadnego kontaktu z kobietami. Ciekawe kiedy baby w końcu przyznają, że mają jakieś 100 razy łatwiej w życiu niż my?
@NijuGMD: Eh, przypomniało mi się stare czasy, człowiek był młody i głupi. Poznałem taką laskę, niezbyt atrakcyjna ale lubiłem z nią spędzać czas, była bardzo wycofana więc poświęcałem jej wiele uwagi, wyciągałem z jaskini. Na koniec powiedziała mi, że jestem mega wartościowym człowiekiem, i dzięki mnie jest dziś inną osobą, ale ona nie wie co czuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://youtu.be/cXmvgUqmaEA?t=40
@NijuGMD: pamiętam kiedyś za gówniaka jak jeszcze nie panowałem nad swoim #!$%@? to zarejestrowałem się na jakimś forum dla ludzi z depresją/fobią społeczną czy innym gównem, wchodze w jakiś temat, czytam co loszka opisuje i było tam mniej więcej coś takiego.

Fobia społeczna i depresja niszczą mi życie, jestem ciągle smutna i samotna, gdyby nie wsparcie mojego chłopaka i wspaniałych przyjaciół to nie wiem jak bym wytrzymała

xD
Do końca życia