Wpis z mikrobloga

@euzuku: wykup lepiej AC, zanim jakiś dupek z zagłuszaczem nie podprowadzi Ci moto.
GPS to tylko pozory bezpieczeństwa, tak mi w czerwcu powiedział policjant jak mi #!$%@? moto.
@czachon: @apee: Ile plus minus może kosztować AC? OC płacę jakoś 200 parę złotych. Motocykl o wartości rynkowej.. 17.000zł powiedzmy. Ale jest w stanie dosłownie jak nowy, parafrazując handlarzy "jedyny taki" ( ͡° ͜ʖ ͡°) - salon pl, pierwszy właściciel, na 99% śrub jeszcze oryginalny a'la Loctite był.
Co prawda jakoś nie słyszałem, żeby akurat ten model bardzo kradli, ale wiadomo, ukraść mogą wszystko. Nie mówiąc
@euzuku: mnie AC wynosiło 9% wartości moto. Nie jest to jakaś wygórowana cena za spokojniejszy sen przez 12 miesięcy. Tylko szukaj agentów specjalizujących się w ubezpieczeniach motocykli, a nie pierwszy lepszy od auta, bo później słyszymy o propozycji AC za 35% wartości.
Mój stał na strzeżonym 3 sezony. Niestety w zeszłym roku zlikwidowali dwa parkingi i moto stało pod blokiem co się źle skończyło.
W Warszawie kradną wszystko jak leci, cross,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eloar: Większość towarzystw nie oferuje AC dla pojazdów starszych niż 10 lat, niektóre do 12 lat.
@euzuku: Ja mam pełny pakiet, bo tak wychodziło najtaniej i część składki za samo miniAC (tylko od kradzieży) to ok. 5%. Pisałem do 5-6 agentów i pozostali proponowali 8-12%.
@kulawykulcak: ta, normalka, choć miniAC dla samochodu starszego też spokojnie można starszego. to wtedy właśnie ochrona od szkody całkowitej i kradzieży jest. Tylko dla motocykla miniAC nie znalazłem.
@Ignacy_Loyola: nie robili problemów. Dzień po kradzieży przyjechali po kluczyki i by wypełnić dokumentację. Następnie czekanie na umorzenie przez policję, następnie prokuraturę, później wyrejestrowanie.
Po niecałych 3 miesiącach od kradzieży odszkodowanie wpłynęło na konto.