Wpis z mikrobloga

@Warcomx: Ja ostatnio miałem lekki szok, bo jechałem za jakimś busem blaszakiem z drzwiami skrzydłowymi z tyłu i działało mu trzecie światło stopu. I uświadomiłem sobie, że już chyba z rok nie widziałem busa z działającym trzecim stopem, zawsze jeżdżą ze #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Warcomx: Rozmawiałem kiedyś z typem który pracował na stacji diagnostycznej i był bardzo szczegółowy można powiedzieć że wykonywał swoje obowiązki jak należy, długo to nie trwało bo szef mu wprost powiedział że albo zacznie przepuszczać auta albo będą musieli się zwijać bo już nikt nie będzie chciał do nich przyjeżdżał.
  • Odpowiedz
@Warcomx: no większa powierzchnia styku z podłożem, czyli lepsza przyczepność, jak zbliża się deszcz to zjeżdża na pit stop ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem o co się czepiasz
  • Odpowiedz
@mikau: @Tessadija: zupełnie się nie znacie. Na zdjęciu jest najpewniej wywrotka/wanna, więc to oczywiste, że chodzi o oszczędność na myciu przy wyjeżdżaniu z budowy. Na płaskich oponach trzyma się mniej błota, więc nie trzeba myć kół ciężarówki, co ma wpływ nie tylko na oszczędności finansowe podczas dużej inwestycji, ale też ekologię poprzez oszczędzanie cennej wody nie marnowanej na mycie kół i jeszcze na dodatek na bezpieczeństwo na drogach publicznych, które
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Warcomx: panie kurla nie marudz pan, 2 lata temu nowe byly kupione i dopiero 300 tysiecy najechane, co sie niby ma stac? Taka waga, do gory nie poleci przeciez
  • Odpowiedz