Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy od dluzszego czasu jestem naprawde ciekaw i zycze jak najlepiej tegorocznym beniaminkom w Ligue 1. Troyes, jak juz bylo wspomniane, to kolejny zespol sponsorowany przez szejkow, wlasciwie to ta sama grupe, ktora posiada Manchester City. Co ciekawe poki co jakos szczegolnie nie szastaja pieniedzmi, w tym okienku wykupili tylko najlepszych graczy z zeszlosezonowych spadkowiczow, zas wczoraj napsuli sporo krwi PSG.

Do tego jeszcze jest Clermont Foot, ktore dzisiaj z latwoscia dyktowalo warunki w Bordeaux i zasluzenie wygralo 2:0. W ich skladzie wielu bardzo ciekawych zawodnikow, co do ktorych jestem w szoku, ze udalo im sie ich zatrzymac, jak chocby Bayo, Allevinah, czy tez doswiadczony, choc nieszczegolnie na najwyzszych szczeblach i w najlepszych ligach Dossou. Byc moze tez sa wspierani przez szejkow, o czym jeszcze nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ciekawe w nastepnej kolejce graja ze soba, wiec bedzie mozna liczyc na interesujace widowisko.
#mecz
absolutelynoidea - Po raz pierwszy od dluzszego czasu jestem naprawde ciekaw i zycze ...

źródło: comment_1628434823tX3ZsanJq97mQ84bdMBgZd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@absolutelynoidea: Bordeaux to niezbyt dobry sprawdzian dla Clermont. U Żyrondystów jeden wielki burdel w klubie, niedawno dopiero zatrudnili Petkovicia. Sam Koscielny mówił dla L'Equipe, że zdążyli z nowym trenerem przećwiczyć wyłącznie stałe fragmenty gry i nie przerabiali nowej taktyki.
  • Odpowiedz
@MSKappa: Wiem, ale zdominowac ich na wyjezdzie to zawsze cos, nawet pomimo tego burdelu ;) Wiadomo jednakze, ze dopiero kolejne mecze beda duzo powazniejszymi sprawdzianami, zwlaszcza 3 i 5 kolejka, gdy beda grac na wyjezdzie z Lyonem i PSG.
  • Odpowiedz
@absolutelynoidea: Bordeaux nie gra u siebie zbyt dobrze. W poprzednim sezonie zdobyli na Matmucie tylko 25 punktów. Z oceną Clermont bym poczekał, bo zazwyczaj beniaminkowie w Ligue 1 mają dobre wejście, a problem pojawia się później. Choć i tak do spadku to w tym sezonie obstawiam Nantes i Brest
  • Odpowiedz
@MSKappa: Bardziej Nantes i Reims lub wlasnie Bordeaux. Trener Brestu robi robote ponad stan jak na potencjal zespolu, ktory posiada. Zawsze graja fajna i ciekawa dla oka pilke, jakby tylko ogarneli sie w obronie to srodek tabeli maja z palcem w dupie.
  • Odpowiedz