Wpis z mikrobloga

Kurde, oglądam sobie ostatnio konfiguratory różnych marek i doznałem ciężkiego szoku, jak dowiedziałem się że takie CLA 35 AMG można zagarnąć już za niespełna 200k. Myślę sobie - dobra, ale pewnie kolejne 100k kosztowałoby doposażenia tego badziewia, bo wiadomo - marka premium. No i co się okazuje, całkiem sensownie skonfigurowałem go za 257k. To ponad 20k mniej niż udało mi się skonfigurować Alfę Romeo. Teraz zastanawiam się czy Mercedes jest jakiś tani, czy inne marki troszkę, kolokwialnie mówiąc #!$%@?ło z cenami. Tak, wiem, że to CLA to w gruncie rzeczy kompaktowe coupe, ale kurde, za uczciwą cenę dostajemy świetnie doposazone auto z fajnym silnikiem, znaczkiem AMG, które jest całkiem praktyczne. Czego chcieć więcej?
#samochody #motoryzacja #mercedes
Pobierz
źródło: comment_1628040006vSMIQVhwsNUtVMq7FsSqf6.jpg
  • 22
@murmurlrl: Nie rozumiem tego narzekania ludzi. Renault pakuje silniki < 2l. Dwulitrowa jednostka jest mercedesa albo chociaż z jego znaczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Wersje a35/cla35 to baby amg, wiec to nie jest takie typowe amg, ale już auto które dobrze jedzie. Sam planuje zakup cla za jakiś czas właśnie w wersji a35. 300 koni to całkiem dobry silnik i wystarczy Kowalskiemu. Ba jemu nawet wystarczyłby