Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Pojechałem na wakacje do Zakopanego.

Wieczorem postanowiłem wybrać się do Biedronki gdzie zastały mnie ogromne kolejki i tłumy ludzi. Ustawiłem się w jednej z kolejek i po około dwudziestu minutach byłem już niemal przy kasie (z dwójką dzieci) kiedy między ludźmi pojawił się Pan Ochroniarz z firmy Argus Ochrona - "cały na biało" oświadczając, że to już koniec obsługiwania i mam sobie pójść do innej kasy (,)

Wdałem się z typem w utarczki słowne, nieco nerwowe (już straciłem pół godziny ze zmęczonymi dziećmi, mam tracić kolejne?) aż doszło do tego, że typ stwierdził, że skoro dalej będę się domagał obsłużenia mnie - gość robi alarm napadowy i zwinie mnie policja...

Biedronka - gratuluję obsługi klientów w Zakopanem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja #!$%@?...

#zakopane #biedronka #argus #argusochrona #wakacje #urlop #polska #gorzkiezale
  • 4
@PanBulibu: jeżeli nie zarzutka to pisz do rzecznika klientów - maja takue coś. Dziad to cieć z firmy ochroniarsiej i powinni go przyciac za rumakowanie. Jezeli stoisz jyz przy kasie kilkadziesiąt minut to sorry nie zamykamy. U mnie na osiedlu w biedronce przy takiej kolejce na koncu stawał ochroniarz i blokowal kolejke zeby sie nie wydluzala a ludzi kierowal gdzie indziej zeby takich akcji niebo kiedyś kase trzeba zamknąć. Chyba czekalbym