Wpis z mikrobloga

@mnik1: Ja nie chodzę "walić" swoją żonę pod synagogę żeby pokazać że jestem hetero to ty nie chodź z gołą dupą i z tęczową flagą. Nie każdy lubi patrzeć na zboczenia i mój dziadek nie walczył o to żeby złoczyńcy paradowali po ulicach ja jestem hetero i się z tym nie obnoszę. Może ty uszanujesz moje prawa a ja będę szanować twoje. Ja nie będę srał w synagodze a ty nie
oni w latach 40 nie znali tych pojęć i mieli to w dupie


@proba1: Tak. Z całą pewnością LGBT, żydzi, polacy, powstańcy mieli to w dupie, że siedzą w obozie i są mordowani.

jedynie kwestia Żydowska była istotna bo Ci się nie asymilowali.


Nie wcale xD Łódź dosłownie stała na Żydach. Zresztą nie tylko Łódź. Ty się urwałeś z propagandy narodowej/nazistowskiej, że takie brednie mówisz?

mój dziadek nie walczył o to
@mnik1: lewaki mają ciągle taki problem, że nie odróżniają krytyki od nienawiści, albo niechęci od eksterminacji. ¯\_(ツ)_/¯

Nie są w stanie odróżnić stwierdzenia "uważam że tęczowy wieniec i epatowanie swoją seksualnością pod czas obchodu rocznicy powstania to nieodpowiednie zachowanie" od "należy wygnać wszystkich gejów z Polski albo ich zgładzić". Pojawiło się to pierwsze, a jęczycie jakby z każdej strony każdy krzyczał wciąż to drugie.

Dziadek walczył o wolność dla wszystkich, ale
@PeterGosling: Bardzo dziękuje za trafną uwagę bardzo inteligentnej, opanowanej i kulturalnej osoby. Chodziło mi troszkę o co innego z tym odnoszeniem ale chyba nie zrozumiałeś. Bardzo mi przykro że twoje horyzonty poznawcze ograniczają się do stwierdzenia opinii o innych. Nie zawsze jak czegoś nie rozumiesz to znaczy że to mówi robi debil. Po prostu czasami jest dokładnie odwrotnie. Zaufaj Mi ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Xwoktur: no dobrze, dobrze, odpaliła Ci się piękna, krasomówcza wręcz retoryka, czyli pewnie zaraz stracisz cierpliwość. Pokaż mi gdzie są te gołe dupy i zwyrodnienia na ulicach. Skoro podnosisz jakąś tezę, to ją czymś poprzyj. Co więcej, jakim zabiegiem do LGBT wciągnąłeś synagogę i sranie w niej? Bo czegoś tu nie rozumiem. No i czy gdzieś poza marszami narodowców widać było złoczyńców na ulicach? W tym środowisku, to się zgodzę, że
@Niggalke: Dobra bardzo mnie zdenerwowałeś i teraz to pojadę po tobie. ;) Postaraj się analizować wypowiedzi w całości jeśli nie potrafisz poddać analizie 3 zdań to nie zabieraj się za dyskusje "Paradowali po ulicach" .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Xwoktur: odpowiadam na twój pierwszy wpis. W pozostałych nic nie wniosłeś poza ad personam i masowaniu po plekcach "yntelygentnego" kolegi. Przeanalizowałem twoją jakże to bogatą wypowiedź i dalej nie widzę w tym nic głębszego. Wprowadź mnie proszę z błędu w takim układzie i przy okazji odpowiedz na moje pytania, bo nadal nie potrafisz w żaden sposób utrzymać swojej tezy.
@mnik1:

no tak, na pewno powstańcy walczyli o ideologie legiebete....( ͡° ͜ʖ ͡°)
O to by było 52 płci, i żeby niebinarni faceci mogli wchodzić do przebieralni kobiet na basenach....
O, patrz, godzinne, nieucięte nagranie z parady równości w Warszawie. Pomożesz mi znaleźć te gołe dupy, obrzydliwe obnoszenie się złoczyńców i zwyrodnienia, bo jakoś ich nie widzę.


@Rodriqu: Żebyście tak samo podchodzili do Marszu Niepodległości i "morza swastyk" które tak rzekomo co roku jest xDDD
@rzep: #!$%@? na 18 000 000 osadzonych w obozach maksymalna liczba osób homoseksualnych to 15 000 tzn 0,00083% wszystkich rozetrzynywanych, #!$%@? doniosły problem społeczny i na bank powstańcy warszawscy walczyli przede wszystkim żeby im ulżyć.
#!$%@? na 18 000 000 osadzonych w obozach maksymalna liczba osób homoseksualnych to 15 000 tzn 0,00083% wszystkich rozetrzynywanych, #!$%@? doniosły problem społeczny i na bank powstańcy warszawscy walczyli przede wszystkim żeby im ulżyć.


@proba1: Kto twierdzi, że Powstańcy Walczyli głównie po to by im ulżyć? Tworzysz chochoła by go obalić.

Osoby LGBT były prześladowane przez niemiecki reżim za bycie LGBT. Ginęli w obozach, ginęli w walce, ginęli jako cywile.

Próba
Poprawka: wolność słowa, chyba, że jest używana przeciwko katolikom. Przynajmniej tak mówił Twój idol Mentzen ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziumbalapl: Poprawka: wolność słowa dla każdego bez wyjątku, tak mówię ja, ale Mentzen też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wcale xD Łódź dosłownie stała na Żydach. Zresztą nie tylko Łódź. Ty się urwałeś z propagandy narodowej/nazistowskiej, że takie brednie mówisz?


@SirSherwood: ale to akurat prawda, że Żydzi z trudem się asymilowali i trzymali głównie ze sobą. Np. Żydzi sprzedawali produkty dla żydów taniej niż dla nie-żydów.

Moja miejscowość przed wojną w znacznej większości była żydowska i znam trochę historii na ich temat.
Mam nadzieję, że WHO wpisze prawactwo jako chorobę bo tylko tak można to określić.


@pracownik_magistratu: Przecież niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim/średnim (pot. debilizm) jest już wpisana na listę chorób.
@Niggalke: Tak mi się kojarzą marsze równości jak widzę takie powymalowywane bezmózgie pajace. Ja nich chodzę srać pod synagogę tylko do kibelka. To jak oni się wymalują i wystawią dupy niech siedzą w domach jak im się tak podoba.