Wpis z mikrobloga

Koniec #zlotypuchar #concacaf. Czy żałuję zarywania nocy? Ani trochę. Dziękuję wszystkim mirkom które wchodziły w interakcje z moim contentem, zawsze fajniej tak, niż doświadczać wszystkiego samemu. Brak niespodzianek? Zdarza się, I guess. Ale mistrzostwa Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów wracają już za 2 lata ( ͡ ͜ʖ ͡) (i miejmy nadzieję że ze Złotego Pucharu 2023 nie dadzą już rady wyrzucić Curacao xD). W szczególności dziękuję @MSKappa dzięki któremu zainteresowałem się Concacaf kilka lat temu.

Ambitnych przemyśleń brak, bo to jest memiczny turniej a nie miejsce gdzie odkrywa się nowe gwiazdy futbolu xD Szkoda jedynie, że całkowicie zniknęła tajemnicza siła sprawiająca niespodzianki (no, poza finałem gdzie USA C wygrały z bardzo przyzwoitym Meksykiem + porażką Gwatemali, którą i tak absurdalnie wciśnięto na turniej). Jestem jednak przekonany że powróci ona całkiem szybko, tutaj nigdy nie będzie normalnie xD mam nadzieję że Curacao, Surinam i Montserrat solidnie się przetrenują do tego czasu i pierwsze dwie ekipy zakwalifikują się do turnieju w 2023 na luzie, a wulkaniczni uchodźcy jakimś cudem się przez nie prześlizgną ( ͡° ͜ʖ ͡°) #iwanttobelieve.

Nie mogę doczekać się naprawy zegara biologicznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oprócz tego, przypominam że w nocy 11/12 sierpnia wraca Liga Mistrzów Concacaf (półfinały) wraz z Kacperkiem Przybyłką który na ten moment jest najlepszym zawodnikiem turnieju #ocieplaniewizerunkukacpraprzybylki. Oprócz tego ruszają ichniejsze odpowiedniki Ligi Europy - są 2: 3/4 sierpnia startuje Liga Concacaf (Ameryka Środkowa, Karaiby + Kanada), a 10/11 sierpnia Puchar Lig (MLS + Liga MX). Śledzić obsesyjnie nie zamierzam, ale raz na jakiś czas spróbuję obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piłka nożna jest super, pozdrawiam.

#pilkanozna #mecz
Pobierz tyrytyty - Koniec #zlotypuchar #concacaf. Czy żałuję zarywania nocy? Ani trochę. Dzię...
źródło: comment_1627876465SY1yPIUxQNJsA8c8NlLc41.jpg
  • 17
@tyrytyty Mega szanuję za wszystkie wstawki podczas turnieju. Dobra robota ( ͡º ͜ʖ͡º) Szkoda mi Kataru. Bardzo dobrze oglądało się ich grę. Warto pochwalić też kanał youtube Concacaf, gdzie wreszcie zaczęli wrzucać niezłej jakości skróty z meczów i nawet w fazie grupowej pokazywali całe mecze ()
@korni007 dla takich niszowych turniejów jest to cod wspaniałego, bo dzięki temu łatwo wypromować rozgrywki. Do tej pory były zawsze duże problemy o znalezienie transmisji oglądając Gold Cup z drugiego końca świata
@korni007: Ja im kibicuję od wielu lat i liczę że jeszcze wystrzelą i na mundialu pozytywnie zaskoczą bo ostatni ćwierćfinał mieli w 1986 roku a ostatnie siedem mundiali to klątwa 1/8 więc liczę na przełamanie.