Wpis z mikrobloga

Odkryłem sposób jak się dorobić milardiów. Stworze spółkę gejmingową, która wyda tylko jeden produkt. Będzie to symulator głosowania na PiS i PO dla Polaków. W dzień premiery peak gry od razu 38 milionów.

Polacy będą mogli przez cały rok robić to co najbardziej lubią. Głosować na PiS lub PO. Kto chce ze mną wejść w spółkę?
#gamedev #newconnect #polska #bekazpisu #wybory #heheszki #pieniadze #biznes #bekazpodludzi #symulatory
  • 16
@Chopin_fapu: Polacy z wywalonym jęzorem jak tylko pojawia się dzień wyborów to lecą zagłosować na PO i PiS. Jakby mogli to szarpaliby się w lokalach wyborczych za fraki, żeby móc jako pierwsza osoba wrzucić głos na swoich oprawców.

Chyba dodam to do tego symulatora.
@wiecznylowcaumyslow: Nie wiem, ja głosuje na konfę, ale nie powiem, żebym im ufał i wierzył, że wszystko zrobią tak jak twierdzą. Każdy coś obiecuję. Z drugiej strony myślę, że w myśl samej zasady "głupotą jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów" warto próbować głosować już na kogokolwiek innego byle nie w kółko na PO i PiS.
@Ynfluencer:

Nie wiem

To przypał

głosować już na kogokolwiek innego byle nie w kółko na PO i PiS.


A jest jakiś powód ku temu?

Bo sam fakt, głosowania na kogoś innego, bo tak, też nie jest zbyt rozsądny. Czy mam iść głosować na lewicę, bo uważam, że ich postulaty społeczne są względnie ok, ale ich podejście go gospodarki jest chore? Wątpię. Konfederacja, która z wolnością osobistą nie ma wiele wspólnego, a
głosować już na kogokolwiek innego byle nie w kółko na PO i PiS.

A jest jakiś powód ku temu?


@wiecznylowcaumyslow: przecież gość ci wyraźnie napisał - po to, żeby nie robić w kółko tego samego bo wtedy nic się nie zmieni. Jak chcesz zmian musisz głosować na kogoś innego niż leśne dziadki z PO i PiS. Czy to takie trudne do zrozumienia jest?
@wiecznylowcaumyslow: Nie no Ptaszyno. Nie jest zupełnie tak, że głosuję na partię bez żadnych przesłanek.

Głosuję na konfederację, bo ma w programie obniżenie podatków i redukcję biurokracji, ale na dobrą sprawę każde ugrupowanie to obiecuje, a rzeczywistość jest zgoła odmienna.

Wolę jednak mieć chociaż 1 procent szans, że coś się zmieni, niż 100 procent szans, że nic się nie zmieni, a tak właśnie będzie jeśli znów wygra PO i PiS.

Moim
@Ynfluencer:

Nie jest zupełnie tak, że głosuję na partię bez żadnych przesłanek.

I inni też mają prawdopodobnie takie podejście.
Są ludzie głosujący na pis (w większości beton pisowski), bo mają ku temu swoje powody. Tych raczej nie będę omawiał, bo to bez sensu.

Są ludzie, głosujący na po, bo tak obiektywnie rzecz biorąc, z danych i faktów, które mamy dziś ich rządy nie były, aż tak złe jak niektórzy próbują przekazać,
@wiecznylowcaumyslow: Przekaz partyjny? Przecież to wynika z jego wypowiedzi. Akurat ja słucham przedstawicieli wszystkich ugrupowań, niezależnie od tego, czy na nie głosuję czy nie, żeby mieć szerszy ogląd. Tusk w swoich wypowiedziach mówi językiem volksdeutscha i eurokraty, wręcz ścieka mu to z mordy. Ekobzdury, równość płci i narracja o zainstalowaniu Trumpa przez Rosjan na prezydenturze stanów.

Morawiecki był doradcą Tuska, a teraz jest wiceliderem partii rządzącej i pupilkiem Kaczyńskiego, który się