Wpis z mikrobloga

Jak ustawić kanały w tivimate żeby były ustawione wg kolejności na liście. Chciałbym mieć podstawowe kanały na początku ale za każdym razem muszę dodatkowo przenosić tak jak by ta opcja nie działała poprawnie.
#iptv #tivimate #plusx
  • 18
  • Odpowiedz
@Drokan13: dodaje. Spoko. Wchodzę w ulubione i nie są kolejne jak ustawiam. Czyli np wybieram
Najpierw TVN później TVN turbo i TVN 24 to mam np pierwszy TVN 24, później turbo a na końcu TVN. Mam oczywiście PREMIUM. Nie żadne mod apk
  • Odpowiedz
@Adi11: ja takim strona nie ufam bo nie wiem co się później z moją lista dzieje czy ktoś jej czasem później nie będzie miał, jednak wolę się pomęczyć i ustawić w notatniku
  • Odpowiedz
@Lerrroo123: Może wyczyść dane aplikacji i spróbuj ponownie ustawić (wcześniej robiąc kopię danych i potem ją przywracając).
Ja ustawiłem sobie kolejność w samej aplikacji Tivimate i tak zostało. Jak dodali Eurosporty 3-9 to pojawiły się one na końcu mojej listy.
  • Odpowiedz
Tivimate czyściłem całkowicie i jeszcze raz dodawałem listę. Jednak będę się musiał pomęczyć notepadem. Wiem ze kiedyś działało to normalnie czyli jeśli wybierałem kolejno ulubione kanały to miałem tak jak chciałem. A teraz to nie działa jak być powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to tak robię i później jak wchodzę w ulubione to nie są kolejne. Wybieram początek jak w nc+ bo jestem przyzwyczajony. TVN jest jako pierwszy ❤️ A TTV jest jako 5. Wchodzę w ulubione a TTV jest na pierwszym kanale. Kiedyś ustawiałem tak, ze miałem wszystkie kanały i wrzucałem wszystko co chce i było okej. Możesz mi pokazać ustawienia z ulubionych ?
  • Odpowiedz
Ewentualnie jak je dodajesz? Ja wchodzę w przewodnik i na pilocie naciskam czerwony przycisk. Można również w przewodniku przytrzymać Ok gdzie się menu otworzy i na dole mam zarządzaj ulubionymi i również można wybrać co
Się chce. Ale nie jest to nigdy w takiej kolejności jaka wybiorę
  • Odpowiedz