Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonimowych, gdyż wstyd mi pisać o tym z konta.
Mam wrażenie, że moja była dziewczyna traktuje mnie jak gówno przez to, że mniej zarabiam. Po kolei. Oboje zbliżamy się do 30lvl (Ona 28, Ja 29). Mimo iż ukończyłem cięższe studia i mam więcej doświadczenia w zawodzie, to i tak wyszło na tym, że moja dziewczyna, od ostatniej zmiany pracy, zaczęła zarabiać znacznie więcej ode mnie. Jakoś tuż przed Covidem (grudzień 2019) udało jej się dostać na dość intratne stanowisko w dziale finansowym pewnej korporacji i od tamtego czasu zaczyna innych ludzi (tych pracujących fizycznie, bądź na gównokorpostanowiskach) traktować "z góry". Co rusz, gdy spotykam się z dobrym przyjacielem, który (cóż, tak mu życie wyszło) pracuje w Biedronce, słyszę: "No i po co się z nim widujesz? Serio chcesz widywać się z ludźmi bez ambicji, bez godności? Co ty niby wyciągniesz z tej znajomości?" #!$%@? z tym, że znam go od LO i że wyleciał ze studiów ze względu na trudności jego rodziców, #!$%@?, JAK PRACUJE ZA 2900zł NETTO I TO JESZCZE W DYSKONCIE TO JEST NIKIM I BASTA. Teraz takie "uwagi" są kierowane w moją stronę: Że się nie staram, że się nie rozwijam, że nie tyram u szefostwa by łaskawie rzucili mi podwyżkę, że nie szukam intratniejszego stanowiska etc. I tak w kółko, przy spędzaniu wolnego czasu, przy rodzinie, przy "jej super ogarniętych znajomkach z firmy"... Ostatnio palnęła (przy jej rodzicach): "Gdybyś do domu przynosił choć okolicę tego co ja, to pewnie bym się z Tb ożeniła, tak nie mam pewności..." Gdy to usłyszałem, pękłem... Mam już dość, chcę to zakończyć, nie mam zamiaru już dalej tak żyć... No a wy co sądzicie?
Tak na koniec:
Ja jestem bioinżynierem w średniej wielkości przedsiębiorstwie, zarabiam 4250zł netto.
Moja dziewczyna jest specjalistką w dziale audytu, podatków etc., po ostatniej podwyżce zarabia 7800 netto.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610442432cf3e1000bf571e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 30
  • Odpowiedz
DF: Mam wrażenie że to nędzna zrzutka. Zarabiam na B2B 130 PLN za godzinę. W tym miesiącu zrobiłem 213 godzin, co daje 27690 netto + VAT. Do głowy by mi nie przyszło, żeby traktować kogoś kto mniej zarabia jak gówno. Zaproponuj, aby twoja dziewczyna sfinansowała sobie terapie. Stać ją.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: @choochoomotherfucker: Uwierz mi, bardzo bym chciał aby to była zarzutka. Ta pomyłka wynika z tego, że jak tylko o tym wspominam to podświadomie wypieram fakt, iż jestem w tym bagnie, z którego za czort nie wiem jak się wydostać. Poznaliśmy się na juwenaliach przez znajomych, była ciepłą, zabawną, uroczą, troskliwą dziewczyną. Kochałem ją ponad życie, oddałbym za nią wszystko, lecz wraz z tą cholerną firmą, wszystko wywróciło się do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no i czego beciaku nie rozumiesz? Dajesz się traktowac jak gówno to ma ci za gówno.
Masz walniętą dziewczynę ale jak jesteś #!$%@?ś i nie umiesz tego zakończyć tylko żalić się na wykopie to xD

Sama, gdyby nie jej siostrzyczka, gówno by po tych swoich studiach ugrała, tyrała by jak wcześniej tłumacząc kwity za okolice średniej krajowej.


@AnonimoweMirkoWyznania: No to jej to wygarnij a nie tutaj płaczesz. Już nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Masakra chłopie. Współczuję ci, bo mam znajomą, która gnoi mojego przyjaciela w podobny sposób. Na początku ciągłe porównywanie ich zarobków, a od kiedy zaczęła zarabiać więcej od niego, jadaczka jej się na ten temat nie zamyka. Poczucie własnej wartości budowane na wypłacie. Słabe i dla mnie dyskwalifikujące, ale on ma zamiar wziąć z nią ślub. Powodzenia i życzę podjęcia dobrej decyzji.
  • Odpowiedz