Wpis z mikrobloga

dla kobiety zawsze pieniądze które wydasz na własne zainteresowania (a nie na nią lub na to co ona wskaże co wam jest potrzebne) będzie kasą wywaloną w błoto


@Sprus: Chyba dla Twojej - choć skoro masz takie zdanie o kobietach, to wątpię, że jakakolwiek chce z Tobą być. Jeśli kobieta sama ma pasje, to jak najbardziej to rozumie i wspiera faceta w takich działaniach.
@TenTypZez nauczycielka sama mi proponowała na początek chinola za 300 zł xD dzwoniłem do sklepu skąd zamówiłem mojego chinola, powiedzieli że to ta sama klasa. Jak już będę coś umiał grać to sobie kupię coś porządniejszego. Tak do 1k
@sinuh: No 300 zł to nie szkoda nawet, jak nie będzie szło tego nastroić porządnie. W ogóle nie doczytałem, że już na pianinie grasz, więc to nie nowość dla ciebie. Swoją drogą, jakbyś chciał gdzieś pod tagami publikować jak wygląda nauka gry na skrzypcach z perspektywy pianisty, to w sumie wołaj, bo sam też pianista/chórzysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak ze skrzypcami, ale w reku nowa gitarę za 200zl i nie dalo sie jej nawet nastroic, nie mowiac juz o graniu na tym, to tak jakbys kupowal ozdobe do salonu w ksztalcie skrzypiec, i nie porownujemy tu np do roweru za 200zl dla poczatkujacego a roweru za 5000 bo na elektrodzie tak napisali - po prostu na tym prawdopodobnie sie nie bedzie dalo grać