Wpis z mikrobloga

ale jakoś mi nagadali, że w moim wieku i bez muzycznego wykształcenia to porywanie się z motyką na słońce


@Eospherus: #!$%@?. Może nie będziesz grać koncertów, ale nie wierzę, że kompletny amator nie dojdzie w rozsądnym czasie do takiego poziomu, na którym gra będzie mu sprawiać przyjemność.
  • Odpowiedz
  • 6
@sinuh Takich ludzi to się powinno natychmiastowo odcinać. Cokolwiek nie zrobisz dla siebie to źle.
Od razu komentarze "przestań, za stary na to jesteś" "nie szkoda ci hajsu" itd... Ja Ci życzę powodzenia i wytrwałości()
  • Odpowiedz
@sinuh powodzenia tak z nauką i nie daj się zniechęcić przez takie teksty ;) , ja przymierzam się do wyporzyczenia pianina cyfrowego, spróbuję sam może gdzieś pójdę na lekcje nauki i jak mnie wciągnie to kupuje swoje :D
  • Odpowiedz
  • 1
@sinuh Wiadomo( ͡º ͜ʖ͡º) Też właśnie zacząłem się uczyć blendera, a mam już 21 i nie studiuje xd Ale myślę, że uda mi się za jakiś czas w tym kierunku znaleźć karierę
  • Odpowiedz
jakoś mi nagadali, że w moim wieku i bez muzycznego wykształcenia to porywanie się z motyką na słońce


@Eospherus: wtóruję za @ssauczo_pauczo, #!$%@?. Jestem na pewnej grupce dla perkusistów gdzie zauważyłem pewien powtarzający się motyw - emeryci w okolicy 60-70 lat, którzy kupują sobie #!$%@? zestawy i dopiero zaczynają się uczyć grać dla frajdy. Zwykle to jest w formie postu "pomóżcie z wyborem X, nie znam się, ale całe życie
  • Odpowiedz
jakoś mi nagadali, że w moim wieku i bez muzycznego wykształcenia to porywanie się z motyką na słońce


@Eospherus: wtóruję za @ssauczo_pauczo, #!$%@?. Jestem na pewnej grupce dla perkusistów gdzie zauważyłem pewien powtarzający się motyw - emeryci w okolicy 60-70 lat, którzy kupują sobie #!$%@? zestawy i dopiero zaczynają się uczyć grać dla frajdy. Zwykle to jest w formie postu "pomóżcie z wyborem X, nie znam się, ale całe życie
  • Odpowiedz
dla kobiety zawsze pieniądze które wydasz na własne zainteresowania (a nie na nią lub na to co ona wskaże co wam jest potrzebne) będzie kasą wywaloną w błoto


@Sprus: nie zawsze. Wystarczy, że różowa też zarabia i to dobrze

#protip trochę
  • Odpowiedz
"Łuuuuu po co ci toooo nie masz na co pieniędzy wydawaaaaać" :/

Jeszcze mi mówi że jak będę ćwiczyć w domu to mogę się wyprowadzić xDDD


@sinuh: Coś kojarzyłam, że już kiedyś pisałeś o jakichś jej niefajnych zachowaniach, no i faktycznie:
https://www.wykop.pl/wpis/59094099/ja-#!$%@?-jutro-jade-z-kumplem-do-karpacza-a-pot/
https://www.wykop.pl/wpis/58982201/wlasnie-mi-dziewczyna-oznajmila-ze-nie-mam-prawa-d/

Jesteś z nią za karę, trollujesz czy o co tutaj chodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no rozwiodłem się, ze trzy lata już będzie

@sinuh: no i znowu źle trafiłeś. Może do trzech razy sztuka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz