Wpis z mikrobloga

Przynajmniej raz w tygodniu piwniczak powinien móc pójść do gabinetu, gdzie szara myszka poskacze po jego mikrusie i przytuli go po wszystkim. Gdzie jest Państwo ja się pytam? Głodnym i biednym ludziom się pomaga, puszczalskim p0lkom z mokebiątkami się pomaga, a brzydkim przegrywom nic się nie należy? ¯\(ツ)_/¯

Burdel Socjalny to jedyne wyjście i max 50zł za godzinę, bo co to ma być że jakaś pierwsza lepsza #!$%@? zarabia tyle co lekarz za godzinę ¯\
(ツ)_/¯

#p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 13
czcy tylko ja mam wrazenie takie barany sa gorsze niz te p0lki ??? nie masz honoru mezczyzny wogole


@daniel700: o co Ci chodzi białorycerzyku, k0biety i tak sprzedają ciało, ale za drogo sobie liczą przez spermiarzy. Potrzeby seksualne są ważne i czemu niby jakaś puszczalska p0lka ma dostawać kasę na żarcie dla mokebiątka, ona nawet nie wie kto jest ojcem i to jej wina. A przegryw nie porucha nie ze swojej
@swiety_spokoj: Powinniśmy działać na rzecz wykluczenia seksualnego, tak samo jak walczy się z wykluczeniem komunikacyjnym. Możemy obie kwestie nawet połączyć. Bilet na podróż w obie strony i usługa u szarej myszki. Stop nierównościom!