Wpis z mikrobloga

p0lki nie przeżyłyby pół roku bez chłopów. Po kilku dniach byłyby bez bez energii elektrycznej, benzyny i internetu. Wyobraźcie sobie baby próbujące zastąpić chłopów w hucie stali, elektrowni jądrowej albo na platfomie wiertniczej XD

Większość k0biet wykonuje proste prace, które facet lajtowo by ogarnął, jak pielęgniarka, sprzątaczka albo nauczycielka. Sporo samic uprawia gównorobotę w korpo albo jest urzędasem na naszym utrzymaniu.

Rozejrzyjcie się dookoła - niemal wszystko wymyślili i zbudowali faceci. To dzięki nam mamy całą infrastrukturę, domy, prąd i można wsiąść w samochód. Jakim cudem one zarabiają choćby 80% tego, co faceci?

Wkład różowych to głównie rozłożenie nóg i wydanie miotu kaszojadów, a dziś dzietność 1.5, bo czadów im za mało.
Kiedyś tylko chłop pracował i jakoś było go stać żeby całą rodzinę utrzymać, ale #pieklokobiet i gender pay gap, dajcie więcej k0bietkom, bo Julka po kulturoznastwie zasługuje na 10k netto.

#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw #gownowpis
swiety_spokoj - p0lki nie przeżyłyby pół roku bez chłopów. Po kilku dniach byłyby bez...

źródło: comment_1626937095spcQwuaxZwTvjbUkCwV0kY.jpg

Pobierz
  • 63
nie martw się, to nie twoja wina że cię olała, spróbuj z inną, w końcu się uda

@Zortillo: jestem w szczęśliwym związku z kobietą pracującą, wykonującą potrzebną pracę, nie-p0lką xD

no właśnie predyspozycje kobiet to bycie przedszkolanką kiedy mężczyzni zdążyli zbudować całą cywilizację xdd


@ehhcokolwiek: no
swiety_spokoj - > nie martw się, to nie twoja wina że cię olała, spróbuj z inną, w ko...

źródło: comment_1626944195amczFEKIpHoS4G6lcQ5cl4.jpg

Pobierz
@swiety_spokoj: nie zgodzę się co do nauki, mam wielu znajomych z dziećmi w różnym wieku i nauka online była złym pomysłem, dzieciaki muszą siedzieć w klasie i pilnie słuchać. online coś takiego jest niemożliwe w skali makro.

Mógłbym napisał podobny wpis tylko że od drugiej strony, mężczyzn. Uwierz mi, że wnioski można wyciągnąć podobne, ale finalna konkluzja będzie warta tyle co gówno spłukane w kiblu.

Oczywiście, że facet też może się
nie zgodzę się co do nauki, mam wielu znajomych z dziećmi w różnym wieku i nauka online była złym pomysłem, dzieciaki muszą siedzieć w klasie i pilnie słuchać. online coś takiego jest niemożliwe w skali makro.


@ForestTurtles: Co robić? XD Człowiek nie jest w stanie utrzymać skupienia tak długo, dzieciaki dłubią w nosie na lekcji i czekają na dzwonek. Co do reszty - system nie był gotowy na tę sytuację. Egzaminowanie
@swiety_spokoj: myślisz, że to wina systemu? To chyba bardziej aspekt czysto psychologiczny, bo skoro nauczyciel mnie nie widzi (tak jakby) to moja uwaga na lekcji też spada.

Myślę że nie ma to aż takiego znaczenia, czy prezentowany byłby doskonale przygotowany materiał dydaktyczny, czy klepanie formułek przez znudzonego belfra (no dobra różnica jakaś napenwo by było, ale to lepiej ale lekcje były prowadzone z pasją).

Za reforma systemu edukacji jestem za, ale
Myślę że nie ma to aż takiego znaczenia, czy prezentowany byłby doskonale przygotowany materiał dydaktyczny, czy klepanie formułek przez znudzonego belfra


@ForestTurtles: to wyjaśnij dlaczego Matemax jest takim fenomenem. Podpowiem Ci. Bo są ludzie, którzy potrafią dobrze i prosto tłumaczyć, a nie spuszczają się nad swoją wiedzą jak zakompleksieni nauczyciele sfrustrowani swoimi wypłatami. Doskonale pamiętam jak było w szkole i sam bym wytłumaczył dzieciakom 100x lepiej większość zagadnień. Nauczyciel potrafi zrobić
@swiety_spokoj: też tak kiedyś uważałam póku kilka lat temu nie dorobiałam korepetycjami. Nie wiem jakim cudem rodzice byli skłonni zapłacić chore kwoty za godzinę (i nadal są) gdy mówiłam dzieciakowi to co w dwie sekundy można było znaleźć na youtubie w przyjemnej formie. Ale okazywało się że istotnie mniej zdolne lub po prostu młodsze dzieci nie umiały nic z filmiku, potrzebowały żeby siedzieć przy nich i zmuszać do samodzielnych rozwiązań. Niestety
mam nadzieje ze kiedys ludzie pozbedą sie kobiet a dzieci będą rodzone w sztucznych inkubatorach, to by bylo fajne ehh...


@mienskoduszone: jeśli trendy dzietności się utrzymają i będą fajne roboty z cipą to może tak będzie

ta dziennikarka ktora zawsze broni ofiar gwałtu bo niestety u nas nie uznaje się ich krzywd


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: masz na myśli to samo społeczeństwo, w którym gwałciciele w więzieniach muszą być izolowani, bo nawet wśród
@swiety_spokoj: mam na myśli to społeczeństwo które na oskarżenia o gwałt reaguje "prowokowala/sama tego chciala/pewnie zmysla" to samo gdzie gwalciciel dostaje śmieszny wyrok, gdzie spora część spraw nawet nie jest badana a zamiatana pod dywan, gdzie bita kobieta nie robi na nikim wrażenia bo to normalny polski stan, do tego stopnia że nikt nie chce żeby państwo chroniło ofiary i działało przeciwko przemocy bo nie daj Boże na klasę tysięcy przypadków